Statistika našeho portálu

  • 86 076 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Sportovní den pro celou rodinu - Poděbrady

08.09.2018 Poděbrady

V sobotu 8. září proběhne od 9 do 13 hodin na louce v areálu závodu Poděbradka již tradiční Sportovní den pro celou rodinu. Srdečně zváni jsou všichni, kdo chtějí strávit aktivitami nabitý den a prohlédnout si zblízka místo, kde se stáčí a balí oblíbená minerální voda. Návštěvníci Poděbradky se druhou zářijovou sobotu mohou těšit na řadu různorodých aktivit, na jejichž přípravě se podílel také…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

V sobotu 8. září proběhne od 9 do 13 hodin na louce v areálu závodu Poděbradka již tradiční Sportovní den pro celou rodinu. Srdečně zváni jsou všichni, kdo chtějí strávit aktivitami nabitý den a prohlédnout si zblízka místo, kde se stáčí a balí oblíbená minerální voda.


Návštěvníci Poděbradky se druhou zářijovou sobotu mohou těšit na řadu různorodých aktivit, na jejichž přípravě se podílel také Dům dětí a mládeže Poděbrady. Děti i dospělí si tak na louce v areálu závodu užijí tvořivé i sportovní disciplíny a navíc mohou vyzkoušet lezeckou stěnu, jízdu na koni nebo okusit rozmanité chutě minerální vody a Poctivé limonády od Poděbradky. Nebude chybět ani lehké občerstvení. Návštěvníci mohou díky speciálním exkurzím nahlédnout i do výrobních prostor, kde je zkušeně provedou zaměstnanci Poděbradky.


Rodinný den se postupně uskuteční ve všech závodech skupiny Karlovarských minerálních vod – vedle Poděbradky tedy i v Mattoni v Kyselce, Dobré vodě v Byňově a Hanácké kyselce v Horní Moštěnici.

Mapa

Další akce v okolí

Film Legends Museum - Poděbrady

16.02.2019 - 17.02.2019
Poděbrady

Místo, kde se setkávají legendy.

Osobnosti v knihách krásně svázanýc…

04.02.2019 - 31.12.2019
Muzeum klasického…

Výstava „Osobnosti v knihách krásně svázaných“ prezentuje nový výběr z uměleckých knižních vazeb Jendy Rajmana, v jehož…

Lázeňský cimbál Dušana Kotlára - Po…

23.02.2019 - 23.02.2019
Kongresové centrum

Lázeňský cimbál Dušana Kotlára

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete