Statistika našeho portálu

  • 99 252 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Sportovní den pro celou rodinu v Hradci Králové

13.04.2013 Hradec Králové

Občanské sdružení Sportvisio pořádá v  sobotu 13.dubna 2013 od 9.00 hod na Lesním hřbitově v Hradci Králové sportovní den HRADEC NA NOHOU. V krásném prostředí městských lesů se bude konat první ročník silničního běhu KŘÍŽOVÁ DESÍTKA na 10km, který je určen pro všechny dospělé kategorie.Součástí projektu je i program pro celou rodinu. Pro děti jsou připraveny závody v běh a inline bruslení…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Občanské sdružení Sportvisio pořádá v  sobotu 13.dubna 2013 od 9.00 hod na Lesním hřbitově v Hradci Králové sportovní den HRADEC NA NOHOU. V krásném prostředí městských lesů se bude konat první ročník silničního běhu KŘÍŽOVÁ DESÍTKA na 10km, který je určen pro všechny dospělé kategorie.

Součástí projektu je i program pro celou rodinu. Pro děti jsou připraveny závody v běh a inline bruslení ,adrenalinový a zábavný program pro děti (megabublifuky, skákadla aj.), nordic walking testování, in-line školička bruslení a další. Akce probíhá pod záštitou primátora města Hradce Králové MUDr. Zdeňka Finka.

Přijďte si užít pohyb, sport a zábavu na čerstvém vzduchu společně s celou rodinou. Program, přihlášky a podrobnosti na http://www.sportvisio.cz/.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

G ples - Hradec Králové

28.01.2023 - 29.01.2023
Kulturní dům Střelnice

Po dvouleté pauze je to opět tu!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 28. leden

Dnes má svátek Otýlie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete