Statistika našeho portálu

  • 98 918 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Sraz historických vozidel Mercedes-Benz v Českém Krumlově

28.04.2013 Český Krumlov

Jste vlastníci či příznivci historických vozů? Potom si nenechte ujít ojedinělý sraz veteránů značky Mercedes-Benz. Ten se bude konat v neděli 28. dubna.Jedinečnou akci pořádá Zájmové sdružení sběratelů modelů vozů Mercedes - Oldtimer z Lince, které bylo založeno v roce 1995 a od té doby se k němu přihlásilo více než 160 členů. Konvoj veteránů projede v neděli 28. dubna krátce před polednem přes…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Český Krumlov
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Český Krumlov
Obec
Český Krumlov

Fotogalerie k článku

Jste vlastníci či příznivci historických vozů? Potom si nenechte ujít ojedinělý sraz veteránů značky Mercedes-Benz. Ten se bude konat v neděli 28. dubna.

Jedinečnou akci pořádá Zájmové sdružení sběratelů modelů vozů Mercedes - Oldtimer z Lince, které bylo založeno v roce 1995 a od té doby se k němu přihlásilo více než 160 členů. Konvoj veteránů projede v neděli 28. dubna krátce před polednem přes náměstí Svornosti a jeho cílem bude v 12.00 hodin parkoviště P3 u městského parku. Právě zde budou moci příchozí obdivovat oldtimery - historická vozidla.

Řidiči jednotlivých historických vozů odjíždí ze zmíněného parkoviště P3 v 16.30. Akce se uskuteční u příležitosti přeshraniční Zemské výstavy 2013.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete