Statistika našeho portálu

  • 94 752 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Strašidelný pochod Novým Zahradním městem - Praha

25.10.2012 - 26.10.2012 Praha

Strašidelný pochod projde již tento čtvrtek (tj. 25. října 2012) Novým Zahradním městem v Praze 10. Pro rodiny s dětmi tuto akci připravilo občanské sdružení Seppia za podpory radnice Prahy 10.Tato akce je dalším realizovaným projektem ze šestice oceněných, které vybrala porota v rámci prvního ročníku unikátní soutěže Zásobník projektů – město na míru. "Nedávno jsme díky tomuto projektu pokřtili…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Sraz účastníků Strašidelného pochodu je v 17:00 hodin u rybníčku a dětského hřiště na Novém Zahradním městě (vstup z ulice Mattioliho)
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Strašidelný pochod projde již tento čtvrtek (tj. 25. října 2012) Novým Zahradním městem v Praze 10. Pro rodiny s dětmi tuto akci připravilo občanské sdružení Seppia za podpory radnice Prahy 10.

Tato akce je dalším realizovaným projektem ze šestice oceněných, které vybrala porota v rámci prvního ročníku unikátní soutěže Zásobník projektů – město na míru. "Nedávno jsme díky tomuto projektu pokřtili nové dětské dopravní hřiště ve Strašnicích, v sobotu byla otevřena nová naučná stezka na Zahradním městě a úspěch mají i průběžné pořádané "bootcamp" cvičení v přírodě," zhodnotil dosavadní realizované projekty starosta Prahy 10 Milan Richter, který zároveň poděkoval obyvatelům i občanským sdružením, díky nimž tyto projekty spatřily světlo světa.

Cílem radniční soutěže je podpořit aktivitu a zájem obyvatel aktivně ovlivňovat své bezprostřední okolí a podílet se na veřejném dění ve svém bydlišti. Jednotlivci či sdružení se hlásili se svými projekty a porota rozhodovala o tom, zda-li jim radnice na jejich záměry finančně přispěje. "Je pro nás příjemným zjištěním, že existuje řada lidí, kterým není lhostejné jejich okolí, jejich město a jsou ochotni investovat svůj čas a energii do projektů, které přináší radost všem," dodal starosta.

Sraz účastníků Strašidelného pochodu je v 17:00 hodin u rybníčku a dětského hřiště na Novém Zahradním městě (vstup z ulice Mattioliho). Účastníci se mohou těšit na pozdní odpoledne plné zábavy, pochod v maskách, soutěž o nejhezčí dýni, divadélko o strašidlech, výrobu "protiupíří" pizzy a mnoho dalšího. S sebou si kromě dobré nálady vezměte i masky, případně také vydlabanou dýni, která bude zařazena do soutěže o nejhezčí dýňové "strašidýlko" či obrázek.

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Online: Škola tančí - celá ČR

05.02.2021 - 05.02.2021
Praha

Beseda na téma zapojení pohybu do školní výuky.

Klasika a hudba z filmů a pohádek -…

24.02.2021 - 24.02.2021
České muzeum hudby,…

Koncert orchestru Nadačního fondu Harmonie zejména pro rodiny s dětmi.

Online: soutěžní kvíz Star Wars - c…

13.03.2021 - 13.03.2021
Praha

Star Wars online kvíz s moderátorem v přímém přenosu ! K této hře nepotřebujete žádné znalosti ani speciální…

Matiné s hudbou z filmů a pohádek -…

11.04.2021 - 11.04.2021
Švandovo divadlo

Oblíbené melodie z filmů a pohádek v podání dětského smyčcového orchestru Harmonie.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 24. leden

Dnes má svátek Milena

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete