Statistika našeho portálu

  • 88 417 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 163 Míst a památek

Street Dance Kurzy Olomouc 2012/2013

01.09.2012 - 31.01.2013 Olomouc

Jste z Olomouce nebo okolí a rádi byste navštěvovali taneční kurzy hip hopu, house dance, funky, dancehallu, mtv dance nebo třeba waackingu? V tom případě rozhodně věnujte pozornost zápisu do street dance kurzů, které budou v Olomouci už popáté probíhat pod záštitou největšího českého street dance magazínu HipHopDance.cz. Na začátku letošního roku se navíc nabídka kurzů rozrostla o zábavné a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Olomouc
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Olomouc
Obec
Olomouc

Fotogalerie k článku

Jste z Olomouce nebo okolí a rádi byste navštěvovali taneční kurzy hip hopu, house dance, funky, dancehallu, mtv dance nebo třeba waackingu? V tom případě rozhodně věnujte pozornost zápisu do street dance kurzů, které budou v Olomouci už popáté probíhat pod záštitou největšího českého street dance magazínu HipHopDance.cz.

Na začátku letošního roku se navíc nabídka kurzů rozrostla o zábavné a energické lekce pro ženy, tzv. Women Workout; pro všechny, kteří se chtějí tanci věnovat opravdu vážně, je tu 331 DSQUAD. Ze široké nabídky si nyní tedy vybere určitě každý bez ohledu na věk nebo taneční zkušenosti (kurzy jsou určeny i pro absolutní začátečníky).

Všechny níže uvedené kurzy budou probíhat v období září 2012 – leden 2013 v zrcadlovém sále 331 Dance Studia Olomouc. Zápis probíhá prostřednictvím webu www.331.cz, kde také naleznete veškeré informace.

KURZ HIP HOP & HOUSE (pondělí 16:30)

Hip hop a house dance jsou dva základní taneční styly spadající pod pouliční tanec, resp. street dance. Proto je tento kurz určen především všem začínajícím a mírně pokročilým tanečníkům, kteří se s těmito tanečními styly chtějí seznámit. Důraz tedy bude kladen na základní prvky a techniku, nedílnou součástí kurzu je ale také výuka choreografií a trénink freestylu. Doporučený věk je 10 - 25 let.

Info: www.331.cz/kurz_hiphop.html

KURZ LADIES DANCE (čtvrtek 18:45, liché týdny)

Kurz nazvaný Ladies Dance je určený především (nikoliv však pouze) všem slečnám, dívkám a dámám, které se chtějí naučit, příp. zdokonalit v tanečních stylech, které jsou určeny především pro ně. Vyučovat se budou taneční styly dancehall, waacking, mtv style, rnb, afro house, vogue, atd.

Unikátní na tomto kurzu je, že jednotlivé lekce povedou různé lektorky z různých měst (specialistky na daný taneční styl). Za jednu cenu a na jednom místě tedy v podstatě získáte workshopy, za kterými ostatní musí cestovat po celé Moravě. Věk účastníků není omezen.

Info: www.331.cz/kurz_ladies.html

KURZ ALLSTYLE (čtvrtek 18:45, sudé týdny)

Jak už název prozrazuje, kurz nazvaný Allstyle bude věnován všem tanečním stylům spadajícím pod pouliční tanec (street dance). Na jednotlivých lekcích zabrousíme kromě hip hopu a house dance také do poppingu nebo lockingu, nebudou chybět lekce mtv dance nebo třeba základy toprocku a footworku.

Tento kurz, který je např. ideálním doplňkem ke kurzu Hip Hop & House, vás provede všemi tanečními styly, které lze v současné době považovat za street dance. Věk účastníků není omezen.

Info: www.331.cz/kurz_allstyle.html

WOMEN WORKOUT (úterý 18:45)

Lekce kurzu Women Workout jsou zábavné, originální a plné energie. Jsou určeny pro ženy každého věku, které se nebojí projevit svou osobitost a jedinečnost. Pro Women Workout jsou typické jednoduché taneční variace, díky kterým si procvičíte a protáhnete všechny důležité partie, a které vám pomohou vytvarovat celé tělo. Součástí každé lekce bude expres posilování břišních svalů. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé, doporučený věk je 25+.

Info: www.331.cz/kurz_women.html

331 DSQUAD

Absolutní novinkou je 331 DSQUAD, což je taneční skupina zaměřující se především na pouliční tanec (street dance). Oproti účastníkům klasických kurzů se budou tanečníci připravovat na veřejná vystoupení a taneční soutěže.

Náplní tréninků bude výuka jednotlivých tanečních technik stejně jako v klasických kurzech, navíc budou ale tanečníci více individuálně připravováni na taneční soutěže (battly), budou se vytvářet choreografie, se kterými se 331 DSQUAD bude prezentovat na veřejných vystoupeních a tanečních soutěžích.

Info: www.331.cz/squad.html

Jednou z hlavních předností 331 Dance Studia Olomouc je velký výběr lektorů a lektorek. Ty vybíráme opravdu pečlivě tak, aby celý lektorský tým pokryl široké spektrum jednotlivých tanečních stylů spadajících pod street dance. Vyučují u nás přední tanečníci, oblíbení lektoři i úspěšní choreografové z celé Moravy (Ostrava, Přerov, Prostějov, Vsetín, Zlín, Olomouc). Na každé lekci tak máte jistotu, že narazíte na kvalitního lektora, který vám předá svůj pohled na pouliční tanec.

Veškeré informace o kurzech, 331 DSQUAD, ale i o dalších víkendových workshopech nebo speciálních slevových akcích (při současném objednání více kurzů) včetně registrace najdete na webových stránkách 331 Dance Studia Olomouc www.331.cz.

Mapa

Další akce v okolí

Festival Colores 2019 - Olomouc

25.07.2019 - 28.07.2019
Olomouc

Olomouc opět zahalí španělské rytmy, barvy a chutě v rámci 11. ročníku festivalu Colores. Letošní festivalovou hvězdou…

Michael Bolton (US) / Olomouc

09.08.2019 - 09.08.2019
Korunní pevnůstka -…

9. srpna se v Olomouci představí americký zpěvák a skladatel Michael Bolton na jediném koncertě v České republice!

Gipsy Kings feat. Nicolas Reyes 0& …

30.08.2019 - 30.08.2019
Korunní pevnůstka -…

O strhující závěr léta v Olomouci se postará fenomenální francouzská skupina GIPSY KINGS!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pátek 21. červen

Dnes má svátek Alois

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete