Statistika našeho portálu

  • 88 333 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Strom přání a největší český adventní věnec - Zámek Loučeň

02.12.2012 Zámek Loučeň,

Nenechte si ujítKouzelné adventní prohlídky zámku se zastavením dětí s kněžnou pod stromem přání a zapálení první svíčky na největším adventním věnci České republikyNevíte, co koupit Vašim dětem pod stromeček? Přijďte s nimi na adventní prohlídku zámku a naše kněžna dostane z Vašich dětí i jejich nejtajnější přání, která Vám pak pošeptá do ucha!Zámek dostal zčerstva bohatou vánoční výzdobu. Už ta…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít

Kouzelné adventní prohlídky zámku se zastavením dětí s kněžnou pod stromem přání a zapálení první svíčky na největším adventním věnci České republiky

Nevíte, co koupit Vašim dětem pod stromeček? Přijďte s nimi na adventní prohlídku zámku a naše kněžna dostane z Vašich dětí i jejich nejtajnější přání, která Vám pak pošeptá do ucha!

Zámek dostal zčerstva bohatou vánoční výzdobu. Už ta stojí za vidění.

A když k nám navíc přijdete první adventní neděli, budou se během prohlídky dít věci, na které minimálně Vaše děti dlouho nezapomenou: U vánočně vyzdobené tabule v zámecké jídelně bude ještě celá Vaše rodina pohromadě, ale hned v sousedním čínském salónku se cesty Vás rodičů a Vašich dětí na pár minut rozejdou.

Kněžna si vezme Vaše děti stranou, aby s nimi pod kouzelným vánočním stromem rozjímala o jejich vánočních přáních, zatímco Vás dospělé provede kníže či komorník jejich soukromými apartmány.

Dřív, než se k Vám Vaše děti vrátí, stihne Vás ještě naše elegantní kněžna informovat o všech nejdůležitějších vánočních snech Vašeho dítěte (či Vašich dětí). Pak už záleží jen na Vás, zda mnohdy tajná přání Vašich potomků, šikovně vylouděná kněžnou z jejich dětských duší, dojdou na Štědrý den svého naplnění. Malý vánoční dárek od knížecí rodiny si každopádně odnese (každé) Vaše dítě již z dnešní prohlídky.

V poledne zároveň zapalujeme první svíčku na loučeňském zámeckém adventním věnci, který byl loni se svým průměrem 15, 67 m zapsán do České knihy rekordů jako největší adventní věnec Česka všech dob.

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Barvy léta 2019 - Poděbrady

13.07.2019 - 13.07.2019
Poděbrady

18. ročník festivalu Barvy Léta proběhne 13.7.2019 v Poděbradech. Věříme že návratem ke kořenům a víceméně punkovým…

Festival Žijme tu spolu 2019 - Milo…

22.06.2019 - 22.06.2019
Hakenův stadion

V sobotu 22. června bude milovický Hakenův stadion již po osmé patřit kapelám různých žánrů. V muzikantsky pestrém…

Víkend hudby v Poděbradech

29.06.2019 - 30.06.2019
Libenského kolonáda,…

Akademie komorní hudby zve na festival vážné hudby v Poděbradech (29. - 30. červa), kde vystoupí i Orchestr Akademie…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

úterý 18. červen

Dnes má svátek Milan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete