Statistika našeho portálu

  • 88 967 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 163 Míst a památek

Štrúdlové slavnosti v Jesenici

15.09.2018 Jesenice

Vlastivědné muzeum Jesenice zve srdečně všechny příznivce dobrého jídla a zábavy na tradiční Štrúdlové slavnosti, které se budou letos konat v sobotu 15. září 2018 od 13 hodin na nádvoří jesenického muzea. Kdo se chce přihlásit do soutěže o nejhezčí a nejchutnější vlastnoručně upečený štrúdl, nechť tento donese do muzea v sobotu před zahájením akce do 12 hodin.Všichni účastníci soutěže obdrží…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Vlastivědné muzeum Jesenice zve srdečně všechny příznivce dobrého jídla a zábavy na tradiční Štrúdlové slavnosti, které se budou letos konat v sobotu 15. září 2018 od 13 hodin na nádvoří jesenického muzea. Kdo se chce přihlásit do soutěže o nejhezčí a nejchutnější vlastnoručně upečený štrúdl, nechť tento donese do muzea v sobotu před zahájením akce do 12 hodin.

Všichni účastníci soutěže obdrží dárek za účast. Štrůdly bude opět hodnotit porota a po vyhodnocení budou připraveny k ochutnávce. Letos je program opravdu pestrý. K poslechu bude hrát rakovnická country kapela Schody, pro děti je připraven doprovodný program a dílnička, přijede Divadlo z bedny z Karlových Varů. Součástí štrúdlových slavností bude také "Farmářský jarmark", kde si můžete nakoupit ovoce, zeleninu, výpěstky a dobroty ze zahrádky. Přijďte posedět u dobré kávičky a chutného občerstvení a užít si sobotní odpoledne.

Vstup je dobrovolný.

Mapa

Další akce v okolí

Letní divadelní představení Strašid…

21.07.2019 - 21.07.2019
Hrad Křivoklát

Divadelní komedie Strašidlo Cantervillské na nádvoří zámku.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 17. červenec

Dnes má svátek Martina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete