Statistika našeho portálu

  • 95 086 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Studentská akademie pořádá workshop PERFORMANCE s Darinou Alster

24.04.2013 Praha

V rámci studentských slavností Majáles jsme pro Vás připravili další zajímavý workshop ZDARMA pod vedením vedoucí Art academy Jany Babincové.  Společně s naším speciálním hostem, performankou Darinou Alster, vytvoříme kolektivně individuální akci těla, mysli a fantazie. Odvážní se mohou vydat do veřejného prostoru. Zájemci nechť se prosím zaregistrují na našich stránkách…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

V rámci studentských slavností Majáles jsme pro Vás připravili další zajímavý workshop ZDARMA pod vedením vedoucí Art academy Jany Babincové. 

Společně s naším speciálním hostem, performankou Darinou Alster, vytvoříme kolektivně individuální akci těla, mysli a fantazie. Odvážní se mohou vydat do veřejného prostoru.

Zájemci nechť se prosím zaregistrují na našich stránkách zde: http://www.studentska-akademie.cz/workshop/art-akademie/310/

!!!POZOR!!! Workshopu se může zúčastnit max. 15 lidí. Kdo nebude registrován, může být odmítnut. 

Takže neváhejte a zaregistrujte se co nejdříve!!!:-) 


Více informací o umělkyni Darině Alster se dovíte zde: http://artlist.cz/?id=5731


Těšíme se na Vás!!!:-) 

Do mezinárodního centra současného dění "MeetFactory" se můžete dostat hned několika způsoby!

Na zastávku "Lihovar" se dostanete:
Tramvají: 12, 14, 20
Autobusem: 121, 129, 196, 197, 198, 241, 243, 246, 248, 253
či Metrem: zastávka Smíchovské nádraží (linka B)

Od zastávky jděte podél tramvajových kolejí směrem na Barrandov, přejděte přes most, první odbočkou doprava po silnici dojděte přímo k budově MeetFactory. Cesta od zastávky trvá přibližně 4 minuty.

Studentská akademie

Již tři roky nabízí Studentská akademie, která vznikla v rámci projektu nadace Dialog Jessenius "Můžu ti pomoct?", volnočasové aktivity pro žáky základních a středních škol ZDARMA pod heslem Dělej, co tě baví. Studenti různých sociálních skupin tak získali možnost trávit volný čas smysluplně mezi zajímavými lidmi s podobnými zájmy a pod vedením profesionálů.

V současné době pořádá Studentská akademie 6 uměleckých akademií (Rádiovou, filmovou, djskou, hudební, divadelní a art&design) Nejen, že naučí žáky něco nového a slouží jako velice zajímavý koníček ve volném čase, může fungovat i jako pomyslný kompas jejich budoucího života. Například Divadelní a Filmová akademie může pravidelné účastníky akademií připravit na přijímací řízení na HAMU či DAMU. 

Abychom mezi sebou seznámili jednotlivé studenty SA a upevnili tak jejich spolupráci, pořádáme různé akce, na kterých se obvykle podílejí všechny akademie, ať už workshopem, výzdobou nebo vystoupením.
O tom, že je projekt úspěšný, svědčí například vystupování hudební skupiny AcademiX na předních letních festivalech, představení Divadelní akademie na kulturních akcích apod. 

Další akce v okolí

Online: Bude dobrej -autorské čtení…

07.04.2021 - 13.04.2021
Praha

Vyprávím příběh jednoho bláznivýho psa, jeden rok života, kdy mi tohle zvíře vtrhlo do mého domova, do mojí existence a…

Online: Kosmonauti (1/2) - celá ČR

12.04.2021 - 15.04.2021
Praha

Vydejte se do vesmíru prostřednictvím Prima ZOOM. 60 let od prvního letu člověka do vesmíru.

Online:První kosmonaut - celá ČR

12.04.2021 - 12.04.2021
Praha

Živě komentovaná rekonstrukce letu J. A. Gagarina do vesmíru.

Online: Festival neviditelného film…

13.04.2021 - 13.04.2021
Online

Pragovka Gallery srdečně zve na další doprovodný program výstavy Festival neviditelného filmu kurátorek Ley Petříkové a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 11. duben

Dnes má svátek Izabela

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete