Statistika našeho portálu

  • 98 404 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Studentský Majáles v Mladé Boleslavi

01.05.2013 Mladá Boleslav

V Mladé Boleslavi se poprvé skuteční studentský Majáles. Ve středu 1. května od 14 do 22 hodin u Vzdělávacího centra Na Karmeli ovládne tradiční majálesové veselí.Tuto akci také podpoří město Mladá Boleslav. "Radní schválili ve čtvrtek dotaci na tuto akci 30 tisíc korun. Jsem rád, že se v našem městě koná taková velká akce a že ji pořádá někdo jiný než společnost Kultura nebo město Mladá…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Mladá Boleslav u Vzdělávacího centra Na Karmeli
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Mladá Boleslav
Obec
Mladá Boleslav

Fotogalerie k článku

V Mladé Boleslavi se poprvé skuteční studentský Majáles. Ve středu 1. května od 14 do 22 hodin u Vzdělávacího centra Na Karmeli ovládne tradiční majálesové veselí.

Tuto akci také podpoří město Mladá Boleslav. "Radní schválili ve čtvrtek dotaci na tuto akci 30 tisíc korun. Jsem rád, že se v našem městě koná taková velká akce a že ji pořádá někdo jiný než společnost Kultura nebo město Mladá Boleslav," řekl náměstek primátora Daniel Marek. Samotné akce se také zúčastní zástupci města. Například primátor Raduan Nwelati studentům předá klíč od města po dobu trvání Majálesu.
Majáles zahájí už ve13 hodin od OC Olympia průvod s alegorickými vehikly a kostýmovaným doprovodem na téma Hudební a filmové návraty. Trasa povede od obchodního centra přes Jičínskou ulici, Náměstí republiky, TGM, Komenského náměstí až do Vzdělávacího centra Na Karmeli.

Program je rozdělen na dvě části, od 14 do 18 hodin bude zaměřen na majálesové soutěžní zápolení, jak pro zástupce z řad studentstva, tak pro zájemce z řad veřejnosti. Soutěžit se bude o titul Majálesového krále a královny, a také o Majálesového borce. Účastníci se nemusí bát těžkých vědomostních otázek, půjde spíš o zručnost a smysl pro humor. Oceněny budou i nejlepší masky.

Až do 18 hodin mohou zamilované dvojice využít možnosti majálesové svatby, která oddá páry s platností na jeden jediný den.  Na terasách vzdělávacího centra budou připraveny stánky s občerstvením, charitativní bleší trh, hvězdáři, pokusné vědecké koutky, výtvarné dílny nebo fotografický workshop s celou plejádou vtipných pozadí, u nichž se budou moci zájemci nechat zvěčnit.

Celé odpoledne zpestří vystoupení studentských kapel jako ALEPAK ska, Era Vulgaris, Serpencia, Kočky neberem a rapper P.O.R.T.Y. Od 18 do 22 hodin pokračuje Majáles KARMEL FESTem a kapelami Kočky neberem, The Travelers, Apettyt a Epilog.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Maker Faire - Mladá Boleslav

24.09.2022 - 30.09.2022
Pluhárna

Maker Faire, svátek všech kutilů a vynálezců, míří už počtvrté do Mladé Boleslavi. V sobotu 24. září se v Pluhárně…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 26. září

Dnes má svátek Andrea

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete