Statistika našeho portálu

  • 92 460 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 175 Míst a památek

Svátek hudby - Jičín

21.06.2012 Jičín

Přijměte srdečné pozvání na 1. ročník celoměstského multižánrového festivalu SVÁTEK HUDBY JIČÍN 2012, který se koná dne 21.6. 2012. SVÁTEK HUDBY JIČÍN navazuje na dlouholetou tradici oslav mezinárodního dne hudby. Ty se konají vždy v den letního slunovratu 21. 6. již od roku 1982, kdy ve Francii tato tradice vznikla a postupně se rozšířila do celého světa.SVÁTEK HUDBY JIČÍN hudebně oživí více než…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Přijměte srdečné pozvání na 1. ročník celoměstského multižánrového festivalu SVÁTEK HUDBY JIČÍN 2012, který se koná dne 21.6. 2012.

SVÁTEK HUDBY JIČÍN navazuje na dlouholetou tradici oslav mezinárodního dne hudby. Ty se konají vždy v den letního slunovratu 21. 6. již od roku 1982, kdy ve Francii tato tradice vznikla a postupně se rozšířila do celého světa.SVÁTEK HUDBY JIČÍN hudebně oživí více než 14 míst v Jičíně. V tento mimořádný den se hudba stává dostupnou pro každého.Cílem je v tento oficielně uznávaný den hudby oživit místa, kde se ve městě hraje živá hudba, anebo by se hrát měla a umožnit hudebníkům všech žánrů, věku, profesionálního statusu či hudebního vzdělání si zahrát na veřejnosti.

Podrobný program zobrazíte kliknutím na obrázek.

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 17. únor

Dnes má svátek Miloslava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete