Statistika našeho portálu

  • 102 702 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Křivoklát

09.08.2013 - 10.08.2013 Křivoklát

Notoricky známá filmová hudební komedie Zdeňka Podskalského a Vratislava Blažka s písněmi Evžena Illína a Vlastimila Hály v nové divadelní úpravě.Režie: Petr Říha    Hrají: Jan Rosák, Karel Král, Jiří Šafránek, Jan Tarant, Lucie Houdková, Hedvika Hájková,   Jana Kroupová, Edward Thomas, Alena Říhová, Petr Koblížek, Ondřej Nováček, Eugenie Koblížková, Václav Navrátil, Petr Kaplan, Jiří Geissler,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Křivoklát
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Rakovník
Obec
Křivoklát

Fotogalerie k článku

Notoricky známá filmová hudební komedie Zdeňka Podskalského a Vratislava Blažka s písněmi Evžena Illína a Vlastimila Hály v nové divadelní úpravě.

Režie: Petr Říha    Hrají: Jan Rosák, Karel Král, Jiří Šafránek, Jan Tarant, Lucie Houdková, Hedvika Hájková,   Jana Kroupová, Edward Thomas, Alena Říhová, Petr Koblížek, Ondřej Nováček, Eugenie Koblížková, Václav Navrátil, Petr Kaplan, Jiří Geissler, Václav Kratochvíl,   Vladimír Čížek.

V hlavních televizních rolích z roku 1969 jsme mohli vidět:

Jiřího Sováka, Vlastimila Brodského, JanaSvětáci 1969 Libíčka, Oldřicha Nového, Ivu Janžurovou, Jiřinu Bohdalovou, Jiřinu Jiráskovou a Jiřinu Šejbalovou.

Plné vstupné:

390,- Kč

Omezená kapacita hlediště – využijte ONLINE nákup vstupenek, nebo navštivte PŘEDPRODEJNÍ MÍSTA a získáte ZDARMA VSTUPENKU na prohlídku
(Koncerty, divadelní představení a další akce začínají většinou ve večerních hodinách v prostorách nádvoří hradu. Během akcí je zajištěno i dostatečné občerstvení. Místa k sezení na židlích (dolní nádvoří) - 200 míst, ostatní ke stání. Sezení je možné na trávnících celého nádvoří. Koncert se koná za jakéhokoli počasí, vstupné se vrací jen v případě úplného zrušení vystoupení před jeho začátkem. Změna programu vyhrazena)

 

Těšíme se na vás!


 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete