Statistika našeho portálu

  • 86 098 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Svítící menu v Žofín Gardne - Praha

11.10.2018 - 14.10.2018 Praha

Od 11. do 14. října čeká Prahu tradiční SIGNAL festival. Zátiší Catering se do něj zapojí svou NEON FOOD LOUNGE v restauraci Žofín Garden. Procházku "prosvícenou" metropolí si můžete zpestřit ochutnáním svítícího menu. NEON FOOD LOUNGE bude dostupný po celou dobu festivalu, každý den od 17 do 23 hodin na Slovanském ostrově před restaurací Žofín Garden. V NEON FOOD LOUNGE si můžete užít…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Od 11. do 14. října čeká Prahu tradiční SIGNAL festival. Zátiší Catering se do něj zapojí svou NEON FOOD LOUNGE v restauraci Žofín Garden. Procházku "prosvícenou" metropolí si můžete zpestřit ochutnáním svítícího menu. NEON FOOD LOUNGE bude dostupný po celou dobu festivalu, každý den od 17 do 23 hodin na Slovanském ostrově před restaurací Žofín Garden.

V NEON FOOD LOUNGE si můžete užít mystickou světelnou atmosféru. Kromě UV nábytku a posezení vás čeká ukázka table-mappingu – vizuální projekce na jídelní stoly. Hlavní show se bude odehrávat ve středovém baru, kde můžete zakoupit svítící pokrmy jako UV donuty, UV panna cottu, UV popcorn, UV cukrovou vatu, UV jelly cake nebo UV zmrzlinu. Svítit budou také nápoje, ochutnat můžete UV bubble tea, UV gin&tonic nebo prosecco s mučenkovým UV kaviárem. Spoustu zábavy si tak užijí děti i dospělí. Ceny pokrmů i nápojů startují na 50 Kč. K placení v NEON FOOD LOUNGE poslouží žetony, které lze zakoupit u hostesek před vstupem.

Teplá jídla a nápoje budou prodávány ze zaparkovaného Food Trucku před vchodem do restaurace. Zde se můžete těšit na burgery, hranolky nebo kanadskou specialitu poutine (dvakrát smažené hranolky sypané sýrem, zalité hustou omáčkou z hovězího vývaru). Chybět nebude ani svařák a další jídla a nápoje pro zahřátí.

Připravte se na světelnou show plnou chutí a v rámci SIGNAL festivalu neopomeňte navštívit restauraci Žofín Garden a jejich NEON FOOD LOUNGE.

Další akce v okolí

Live music v Hard Rock Cafe Praha

01.02.2019 - 27.02.2019
Malé náměstí 3

Přijďte si užít živou muziku do Hard Rock Cafe. Vstup na všechny koncerty je pro návštěvníky ZDARMA. Skvělá party s…

Vychutnejte si v únoru to nejlepší …

01.02.2019 - 28.02.2019
Lodecká 1181/4, Praha…

Proslulá restaurace Grand Cru připravila pro své zákazníky opravdový gastronomický zážitek. Pouze v únoru budete mít…

Severská filmová zima 2019 v Praze

14.02.2019 - 19.02.2019
Kino Lucerna

Festival severské kinematografie v kině Lucerna

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete