Statistika našeho portálu

  • 88 521 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Svítící menu v Žofín Gardne - Praha

11.10.2018 - 14.10.2018 Praha

Od 11. do 14. října čeká Prahu tradiční SIGNAL festival. Zátiší Catering se do něj zapojí svou NEON FOOD LOUNGE v restauraci Žofín Garden. Procházku "prosvícenou" metropolí si můžete zpestřit ochutnáním svítícího menu. NEON FOOD LOUNGE bude dostupný po celou dobu festivalu, každý den od 17 do 23 hodin na Slovanském ostrově před restaurací Žofín Garden. V NEON FOOD LOUNGE si můžete užít…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Od 11. do 14. října čeká Prahu tradiční SIGNAL festival. Zátiší Catering se do něj zapojí svou NEON FOOD LOUNGE v restauraci Žofín Garden. Procházku "prosvícenou" metropolí si můžete zpestřit ochutnáním svítícího menu. NEON FOOD LOUNGE bude dostupný po celou dobu festivalu, každý den od 17 do 23 hodin na Slovanském ostrově před restaurací Žofín Garden.

V NEON FOOD LOUNGE si můžete užít mystickou světelnou atmosféru. Kromě UV nábytku a posezení vás čeká ukázka table-mappingu – vizuální projekce na jídelní stoly. Hlavní show se bude odehrávat ve středovém baru, kde můžete zakoupit svítící pokrmy jako UV donuty, UV panna cottu, UV popcorn, UV cukrovou vatu, UV jelly cake nebo UV zmrzlinu. Svítit budou také nápoje, ochutnat můžete UV bubble tea, UV gin&tonic nebo prosecco s mučenkovým UV kaviárem. Spoustu zábavy si tak užijí děti i dospělí. Ceny pokrmů i nápojů startují na 50 Kč. K placení v NEON FOOD LOUNGE poslouží žetony, které lze zakoupit u hostesek před vstupem.

Teplá jídla a nápoje budou prodávány ze zaparkovaného Food Trucku před vchodem do restaurace. Zde se můžete těšit na burgery, hranolky nebo kanadskou specialitu poutine (dvakrát smažené hranolky sypané sýrem, zalité hustou omáčkou z hovězího vývaru). Chybět nebude ani svařák a další jídla a nápoje pro zahřátí.

Připravte se na světelnou show plnou chutí a v rámci SIGNAL festivalu neopomeňte navštívit restauraci Žofín Garden a jejich NEON FOOD LOUNGE.

Další akce v okolí

Festival KoresponDance 201 - Praha

25.06.2019 - 25.06.2019
Invalidovna

V polovině července otevře zámek Žďár své brány mezinárodnímu festivalu současného tance, pohybového divadla a nového…

Mystic Sk8 Cup 2019 Praha

28.06.2019 - 30.06.2019
Mystic Skatepark…

První prázdninový víkend na konci června zažije Praha skateboardový festival Mystic Sk8 Cup 2019. Uvidíte nejlepší…

Víno na Náplavce - Praha

29.06.2019 - 29.06.2019
Praha

29. června zavítá na pražskou Náplavku další akce z letošní série Vínečko festů.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

úterý 25. červen

Dnes má svátek Ivan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete