Statistika našeho portálu

  • 95 732 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Taneční festival - Nákupní centrum Eden Praha

18.05.2013 Praha

V Edenu bude tanec!Tanec je starý jako lidstvo samo. Vždy byl projevem pocitů a nálad a ne jinak tomu bude na přehlídce tance v Nákupním centru Eden 18. května. Během odpoledne se předvedou přední české taneční skupiny, které představí své školy a žánrové zaměření. Vystoupení jednotlivých skupin budou průběžně doplňovat rychlokursy zaměřené na výuku různých tanečních stylů a soutěže o ceny…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nákupní centrum Eden Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

V Edenu bude tanec!

Tanec je starý jako lidstvo samo. Vždy byl projevem pocitů a nálad a ne jinak tomu bude na přehlídce tance v Nákupním centru Eden 18. května. Během odpoledne se předvedou přední české taneční skupiny, které představí své školy a žánrové zaměření. Vystoupení jednotlivých skupin budou průběžně doplňovat rychlokursy zaměřené na výuku různých tanečních stylů a soutěže o ceny v podobě vstupů na vybrané taneční akce nebo semináře.

"Jde o unikátní projekt, v rámci kterého se na jednom pódiu setkají vynikající české taneční školy. Tanec je pro ně vším a svým zápalem dokáží lidi kolem sebe motivovat a povzbudit je k zapojení se do aktivního pohybu. Návštěvníci budou mít jedinečnou příležitost zhlédnout plejádu nejrůznějších stylů od street dance po například kankán a navíc si přímo na místě vyzkoušet základy těch tanců, které jim budou nejbližší. Rozhodnutí, co dál s touto ochutnávkou udělají, bude jen na nich, NC Eden jim poskytne pestrou nabídku a inspiraci", říká Renata Nejtková, marketingová manažerka obchodních center Tesco.

Tanec ovládne dvě patra NC Eden 18. 5. od 13:30 do 17 hodin. Program zahájí taneční skupina Sandra 96, následovat bude taneční škola Foxy Dance, taneční centrum HDC, Vertigo pole fitness, Flame Dance a InDance. Všechny soubory mají kromě svého vystoupení připraveny ukázky různých tanečních stylů, které v rámci výukových hodin nabízí, ale i interaktivní workshopy, soutěže a hudební hádanky. Půl hodiny před koncem proběhne závěrečný kvíz o ceny, kterými jsou například vstupenky na Urbanofest nebo Tanecbook, Stipendium na taneční tábor, účast v Letní taneční škole, popřípadě v tanečním semináři Tanec bez hranic.

Souběžně s programem na pódiu budou probíhat rychlokursy tanečních stylů jako je hip hop, kankán, břišní tanec, step, street dance a salsa. Návštěvníci budou mít možnost zapojit se do rychlokursu pro mažoretky, roztleskávačky nebo základů modelingu.

 

Tak přijďte i vy, zveme vás a těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Gastronomická akce Raw Food Festiva…

01.08.2021 - 01.08.2021
Cross Club, Plynární…

Přijďte a pochutnejte si na blažených chutích a vůních stravy, která léčí svou přirozenou podstatou.

Let It Roll - Praha

05.08.2021 - 07.08.2021
Praha

Největší drum&bassový festival na světě a svátek pro všechny milovníky zlomených beatů Let It Roll oznamuje přesun…

La Traviata na Stalinovi - Praha

05.08.2021 - 05.08.2021
Stalinův pomník

RUN OPERUN v opeře La Traviata zkoumá, co je ve vztazích ještě přijatelná společenská norma a co už není. Jak by se…

Příměstský tábor Bike Camp - Praha

16.08.2021 - 20.08.2021
Praha 7, výstaviště

Příměstský tábor pro děti, které mají rády nejen jízdu my kole.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 1. srpen

Dnes má svátek Oskar

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete