Statistika našeho portálu

  • 98 918 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Taneční festival - Nákupní centrum Eden Praha

18.05.2013 Praha

V Edenu bude tanec!Tanec je starý jako lidstvo samo. Vždy byl projevem pocitů a nálad a ne jinak tomu bude na přehlídce tance v Nákupním centru Eden 18. května. Během odpoledne se předvedou přední české taneční skupiny, které představí své školy a žánrové zaměření. Vystoupení jednotlivých skupin budou průběžně doplňovat rychlokursy zaměřené na výuku různých tanečních stylů a soutěže o ceny…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nákupní centrum Eden Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

V Edenu bude tanec!

Tanec je starý jako lidstvo samo. Vždy byl projevem pocitů a nálad a ne jinak tomu bude na přehlídce tance v Nákupním centru Eden 18. května. Během odpoledne se předvedou přední české taneční skupiny, které představí své školy a žánrové zaměření. Vystoupení jednotlivých skupin budou průběžně doplňovat rychlokursy zaměřené na výuku různých tanečních stylů a soutěže o ceny v podobě vstupů na vybrané taneční akce nebo semináře.

"Jde o unikátní projekt, v rámci kterého se na jednom pódiu setkají vynikající české taneční školy. Tanec je pro ně vším a svým zápalem dokáží lidi kolem sebe motivovat a povzbudit je k zapojení se do aktivního pohybu. Návštěvníci budou mít jedinečnou příležitost zhlédnout plejádu nejrůznějších stylů od street dance po například kankán a navíc si přímo na místě vyzkoušet základy těch tanců, které jim budou nejbližší. Rozhodnutí, co dál s touto ochutnávkou udělají, bude jen na nich, NC Eden jim poskytne pestrou nabídku a inspiraci", říká Renata Nejtková, marketingová manažerka obchodních center Tesco.

Tanec ovládne dvě patra NC Eden 18. 5. od 13:30 do 17 hodin. Program zahájí taneční skupina Sandra 96, následovat bude taneční škola Foxy Dance, taneční centrum HDC, Vertigo pole fitness, Flame Dance a InDance. Všechny soubory mají kromě svého vystoupení připraveny ukázky různých tanečních stylů, které v rámci výukových hodin nabízí, ale i interaktivní workshopy, soutěže a hudební hádanky. Půl hodiny před koncem proběhne závěrečný kvíz o ceny, kterými jsou například vstupenky na Urbanofest nebo Tanecbook, Stipendium na taneční tábor, účast v Letní taneční škole, popřípadě v tanečním semináři Tanec bez hranic.

Souběžně s programem na pódiu budou probíhat rychlokursy tanečních stylů jako je hip hop, kankán, břišní tanec, step, street dance a salsa. Návštěvníci budou mít možnost zapojit se do rychlokursu pro mažoretky, roztleskávačky nebo základů modelingu.

 

Tak přijďte i vy, zveme vás a těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Adventní den s techniky - Praha

10.12.2022 - 10.12.2022
Pod juliskou 2a, Praha…

Tradiční akce s vánoční tématikou ve Stanici techniků. Můžete se těšit na rukodělné workshopy, řemeslné dílny, pečení…

ZMĚNA: Rybovka s Petrem Popelkou – …

11.12.2022 - 11.12.2022
Obecní dům

POZOR ZMĚNA Pro velký zájem jsme se rozhodli koncert přesunout do Smetanovy síně Obecního domu. Vstupenky zakoupené do…

Mint Market - Praha

16.12.2022 - 17.12.2022
Hala 13

Poslední šance pořídit krásné dárky u českých tvůrců a designérů bude v pátek a v sobotu 16. a 17. prosince v hale 13 v…

Vyrobte si vlastní skleněné figurky…

17.12.2022 - 17.12.2022
OC Šestka

Našli jste zalíbení ve skleněných figurkách? Zajímá vás, jak se vyrábějí? Nebo byste si to dokonce chtěli sami zkusit?…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete