Statistika našeho portálu

  • 102 672 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Taneční show Red Bull Dance Your Style se vrací do Prahy! 2024

08.06.2024 Žižkovská věž - televizní vysílač

V sobotu 8. června se pod žižkovskou věží uskuteční jedinečný taneční battle Red Bull Dance Your Style. Akce, jež spojuje různé streetové taneční styly, přivítá 16 nejlepších tanečníků z celého Česka, kteří se utkají o možnost reprezentovat svou zemi na světovém finále v indické Mumbaji. Připravte se na nezapomenutelný zážitek plný energie, kreativity a vášnivého tance.

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Co je Red Bull Dance Your Style?

Red Bull Dance Your Style je unikátní taneční soutěž, která přináší street dance do centra města. Diváci se mohou těšit na taneční styly jako hip-hop, house, locking, popping a další. Hlavním specifikem této soutěže je to, že o vítězi rozhodují sami diváci. Tento interaktivní prvek zajišťuje, že atmosféra bude skutečně elektrizující. V Čechách se tato akce konala poprvé v roce 2019 v pražském Karlíně a vítězem se stal tanečník Kristián Mensa aka Kriss. Na tehdejším světovém finále v Paříži se probojoval do TOP 4. Loni tento unikátní taneční battle hostil pražský Bike Jesus na Štvanici a Českou republiku na světovém finále ve Frankfurtu nad Mohanem reprezentoval tanečník Adamson. A jeho pocity na našem českém lokálním kole? "Crazy. Bylo těžký po battlu rozlišit, kdo vyhrál, takže mi chvilku trvalo, než jsem to vstřebal. Ale jsem mega rád.”

Kdo bude bojovat o vítězství?

Na letošní akci se představí skvělí tanečníci jako MR. KRISS, MATYÁŠ ADAMEC aka KEEF, za Dogga Clan - DAIVI, NACK'O'FLEXX a SASHA. Dále SHAMI, DAIVI DC, LADY STREET ISH, NAYA, JULIEN KO, ANGELA, ENDREWSTYLE a další. Všichni tito umělci přinášejí do soutěže své jedinečné styly a osobnosti a je jen na divácích, koho nakonec vyšlou reprezentovat do světového finále.

Kdy a kde?

Red Bull Dance Your Style se uskuteční 8. června 2024 pod žižkovskou věží v Praze. Tato ikonická lokalita poskytne dokonalou kulisu pro energickou a dynamickou taneční show. Akce začne v 17:00 a na finále se mohou diváci těšit kolem 20:00.Více informací, včetně detailů o programu a vstupenkách, najdete na webu redbull.com.

Fanoušci se mohou těšit i na následnou afterparty, která bude probíhat od 23:00 v žižkovském klubu Storm pod taktovkou FS GREEN.

Partnery akce jsou: Porsche, Kiehls, Rexona a Evropa 2.

Další akce v okolí

Festival pouličního divadla Za dveř…

10.07.2024 - 16.07.2024
Mariánské náměstí

Druhý červencový týden patří v Praze již tradičně pouličnímu divadlu. 16. ročník pražského festivalu pouličního divadla…

Letní slavnosti staré hudby 2024 - …

16.07.2024 - 16.07.2024
Vyšehradská 49

Hudba andělů z oltářního triptychu Hanse Memlinga

Bardzo fajný letní kino na Pragovce…

16.07.2024 - 16.07.2024
Max Space

Servírujeme vám již sedmý ročník letního kina na Pragovce, tentokrát se zastřešujícím tématem růst a půst. Letos budeme…

Letní slavnosti staré hudby 2024 - …

18.07.2024 - 18.07.2024
Letní refektář

Mozart, Beethoven, Dobrzyński: smyčcové kvartety a sextety

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 15. červenec

Dnes má svátek Jindřich

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete