Statistika našeho portálu

  • 96 288 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

The legends rock fest aneb Legendy ožívají - Areál U věže Hořice

20.07.2018 - 21.07.2018 Hořice

Po čertech skvělý fest již po sedmé! V tradičně našlapaném programu festu nebudou ani při jeho 7. ročníku chybět známé hitovky, srdcovky, rockové legendy či energické a odhodlané mládí české hudební scény. Seznam potvrzených kapel je následující: Arakain, Visací zámek, Dymytry, Harlej, Traktor, Limetal, Doga, Trautenberk, Doga, Komunál, Alkehol, Ahard, Gate Cracher, Razz, Nukleární hovada. (Změna…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Areál U věže, Hořice
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Jičín
Obec
Hořice

Fotogalerie k článku

Po čertech skvělý fest již po sedmé! V tradičně našlapaném programu festu nebudou ani při jeho 7. ročníku chybět známé hitovky, srdcovky, rockové legendy či energické a odhodlané mládí české hudební scény. Seznam potvrzených kapel je následující: Arakain, Visací zámek, Dymytry, Harlej, Traktor, Limetal, Doga, Trautenberk, Doga, Komunál, Alkehol, Ahard, Gate Cracher, Razz, Nukleární hovada. (Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena). I tentokrát se můžete těšit na tradiční soutěž o divácky nejúspěšnější kapelu, která si podle ohlasu fanoušků odveze prestižní festivalovou cenu. Opět se uskuteční soutěž o nejoriginálnější fans klub a připravujeme i další doprovodný program.

Na každého účastníka hořického rockového festivalu doslova dýchne od první minuty osobitá, přátelská a neopakovatelná atmosféra. Tu dokresluje nepřehlédnutelná festivalová kulisa, s nezaměnitelnou a originální image celého festu. Těší nás účast všech věkových generací, od mladé, střední až po starší generaci, včetně dětí a celých rodin, pro které se akce stále více stává malou letní dovolenou s nabitým programem. Zde se baví prostě všichni.

Předností je pestrý výběr ubytovacích kapacit, dostupnost kvalitního sociálního zázemí a veškerých služeb. Účastníci festu vítají možnost blízkého koupání, zasazení festu do krásné přírody, možnost výletů za řadou zajímavých míst v nedalekém okolí. Pro držitele vstupenek z předprodeje bude opět zdarma připraven festivalový zpravodaj, s uvedením přehledu vyjednaných slev, s příležitostí využití dalších zážitkových aktivit.

Právě tyto přednosti přilákají do Hořic v Podkrkonoší každoročně návštěvníky ze všech koutů České republiky. Mnozí rockový festival pak hodnotí jako nejvydařenější akci sezóny. S trochou nadsázky je přirovnávají ke snu, ze kterého se nechtějí probudit. Festival byl po teprve šesti ročnících své existence zařazen časopisem ROCK & POP dokonce mezi jedno ze čtyř nejkrásnějších festivalových míst v celé ČR. Vše je tedy opět za dveřmi, štěstí přeje připraveným! Buďte u toho!

Účinkující

Vstupenky

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 26. říjen

Dnes má svátek Erik

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete