Statistika našeho portálu

  • 94 435 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Tour De Bar v Ostravě

23.11.2012 Ostrava

Velká show HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3 míří do Ostravy!Ostrava je městem, kde to v noci opravdu žije. Představte si však, že se ty nejlepší podniky sejdou na jednom místě a jejich barmani zde mezi sebou změří síly. Taková je hlavní myšlenka unikátní akce s názvem HAVANA CLUB TOUR DE BAR, která dorazí v pátek 23. listopadu na ostravské výstaviště Černá louka. Dech beroucí barmanské exhibice zástupců…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Výstaviště Černá louka Ostrava, pavilon A
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Ostrava - město
Obec
Ostrava

Fotogalerie k článku

Velká show HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3 míří do Ostravy!

Ostrava je městem, kde to v noci opravdu žije. Představte si však, že se ty nejlepší podniky sejdou na jednom místě a jejich barmani zde mezi sebou změří síly. Taková je hlavní myšlenka unikátní akce s názvem HAVANA CLUB TOUR DE BAR, která dorazí v pátek 23. listopadu na ostravské výstaviště Černá louka. Dech beroucí barmanské exhibice zástupců 10 nejvyhledávanějších podniků na Ostravsku doplní hudební program složený z předních Djs a muzikantů a audiovizuální show.

V pořadí již třetí ročník barmanské přehlídky HAVANA CLUB TOUR DE BAR startuje v listopadu v Ostravě a postupně navštíví Prahu, Brno a Pardubice. Na ostravském výstavišti Černá louka v pátek 23. listopadu předvedou své barmanské umění zástupci 10 podniků, které patří díky svým kvalitním míchaným drinkům mezi nejvyhledávanější ve svém regionu. O tom, kdo se bude nakonec radovat z titulu nejlepšího podniku Ostravska, rozhodnou samotní návštěvníci akce. Předhánět se, kdo namíchá chutnější Havana Mojito, Cuba Libre a další lahodné drinky s nezbytnou ingrediencí, autentickým kubánským rumem Havana Club, budou barmani z těchto podniků: Alexandria loď, Bernie`s Irish Pub, Broadway, Co kdyby, Corrida, Destiny bar, Fifty fifty, Floridita, Hotel Vista a Jet Set Cafe.

Výbornou atmosféru vykouzlí přední čeští Djs Chris Sadler, Pavel Bidlo a Manio. Sestavu doplní ostravský Dj Martin Streed, který pravidelně připravuje klubový pořad Hell party na radiu Helax.  Originální muziku přímo z karibského ostrova přiveze kubánský hudebník Fresh Reggaeton by Dariel (Havana, Cuba), která vás s tanečním doprovodem doslova rozpálí i v tomto chladném počasí. Atmosféru velké halové akce doplní působivá audiovizuální show využívající nejmodernějších led technologií.

Jak si užívali návštěvníci předchozích ročníků HAVANA CLUB TOUR DE BAR napoví toto video: www.youtube.com/watch?v=YBQWGSjovd4. Bližší informace o jednotlivých zastávkách, hudebním programu a přehled soutěžících podniků apod. budou postupně zveřejňovány na stránkách

www.tourdebar.cz a na www.facebook.com/HavanaClubTourDeBar.

Vstupenky na ostravskou HAVANA CLUB TOUR DE BAR zakoupíte v síti Ticketpro nebo je možné je získat zdarma po registraci na webu soutěže.

Kdy: pátek 23. listopadu 2012

Kde: Výstaviště Černá louka Ostrava, pavilon A

DJs: Chris Sadler, Pavel Bidlo, Manio, Martin Streed a kubánský umělec Fresh Reggaeton by Dariel (Havana, Cuba)Soutěžní podniky: Alexandria loď, Bernie`s Irish Pub, Broadway, Co kdyby, Corrida, Destiny bar, Fifty fifty, Floridita, Hotel Vista a Jet Set Cafe.

Vstupné:

300 Kč předprodej přes Ticketpro, volný vstup po registraci na www.tourdebar.czWeb akce: www.tourdebar.cz. www.facebook.com/HavanaClubTourDeBar

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Noc vědců - Ostrava

27.11.2020 - 27.11.2020
Ostrava

Noc vědců, akce oživující v jeden večer stovky vědeckých budov, do kterých se běžný smrtelník nedostane. Návštěvníci…

Slavnosti pivovaru Ostravar - Ostra…

18.06.2021 - 19.06.2021
Ostrava

Slavnosti proběhnou v naplánovaném rozsahu. To znamená se všemi atrakcemi jako jsou koncerty, exkurze nebo pivní…

Gregoriánská opera The mirror of en…

05.11.2020 - 05.11.2020
Ostrava

"THE MIRROR OF ENIGMA" GREGORIAN OPERA. KSANA & ENCHANTED VOICES poprvé v ČR Tajemný středověk, doba kontrastů a…

Koncert The Best of Roxette - Ostra…

03.12.2020 - 03.12.2020
Ostrava

Tribute to Marie Fredriksson se symfonickým orchestrem poprvé v ČR Kultovní švédské poprockové duo ROXETTE na konci 80.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 28. říjen

Státní svátek

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete