Statistika našeho portálu

  • 96 112 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Tour de vinohrad 2017 - Mikulčice

29.04.2017 - 31.08.2017 Mikulčice

Malebná oblast jižní Moravy je vstřícná nejen k návštěvníkům a výletníkům, ale na své si zde přijdou i milovníci vína či náruživý sportovci. Atlas Česka by Vám v této kapitole rád představil jednu z pravidelných akcí, která v sobě snoubí všechna uvedená lákadla. Jedná se o populární "Tour de Vinohrad sklepními uličkami Mikulčic", která se rozbíhá na konci března a v pravidelných…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Info centrum Mikulčice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Hodonín
Obec
Mikulčice

Fotogalerie k článku

Malebná oblast jižní Moravy je vstřícná nejen k návštěvníkům a výletníkům, ale na své si zde přijdou i milovníci vína či náruživý sportovci. Atlas Česka by Vám v této kapitole rád představil jednu z pravidelných akcí, která v sobě snoubí všechna uvedená lákadla. Jedná se o populární "Tour de Vinohrad sklepními uličkami Mikulčic", která se rozbíhá na konci března a v pravidelných intervalech pak láká návštěvníky až do konce turistické sezóny v druhé polovině září.

Co na akci zažijete

Hlavní náplní akce je poznávací cyklistický výlet vinicemi a sklepními uličkami Mikulčic, spojený s nezbytnou řízenou degustací v archivním sklepě. Nejedná se o náročný sportovní výšlap s mnoha převýšeními, ale spíše o oddechovou vyjížďku pro všechny, kteří se chtějí dozvědět něco z historie i současnosti vinařství. Specifikem akce je možnost vidět sklepní uličky, původní viniční tratě, navštívit muzeum Starý kvartýr v Lužicích či vinohradnické muzeum v Mikulčicích. Pravou odměnou za vydanou energii je slavnostní zakončení akce v archivním sklepě, kde jsou pro Vás nachystána luxusní vína podávaná s erudovaným výkladem. Vzhledem ke stoupajícímu počtu zájemců o účast na této stále oblíbenější akci doporučujeme včasnou rezervaci některého z cca deseti nabízených termínů.

Tour de vinohrad 2017

Plakát

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Krajem vína - Tour de burčák po vin…

02.10.2021 - 02.10.2021
Kyjov

Letos nově přidáváme druhou Tour de burčák! Po oblíbeném výletě na Znojemsko se těšte také na putování po vinařských…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 27. září

Dnes má svátek Jonáš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete