Statistika našeho portálu

  • 88 417 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 163 Míst a památek

Tpca Beat Festival - Kolín

22.07.2017 Kolín, Kmochův ostrov

I letos společnost TPCA spolu s městem Kolín zve na den plný dobré muziky, kde na Vás kromě vydařených hudebních kousků čeká doprovodný program pro celou rodinu. TPCA Beat festival se koná v sobotu 22. července od 11 hodin na Kmochově ostrově.Hlavním posláním festivalu je podpořit regionální kapely. Každý rok se tak na velkém pódiu před zaplněným amfiteátrem předvedou talentované skupiny…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kolín, Kmochův ostrov
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Kolín
Obec
Kolín

Fotogalerie k článku

I letos společnost TPCA spolu s městem Kolín zve na den plný dobré muziky, kde na Vás kromě vydařených hudebních kousků čeká doprovodný program pro celou rodinu. TPCA Beat festival se koná v sobotu 22. července od 11 hodin na Kmochově ostrově.

Hlavním posláním festivalu je podpořit regionální kapely. Každý rok se tak na velkém pódiu před zaplněným amfiteátrem předvedou talentované skupiny nejrůznějších žánrů. Mladí hudebníci dostávají skvělou příležitost zahrát si na oblíbeném festivalu, nasbírat nové zkušenosti, zažít zajímavou diváckou kulisu, zahrát si vedle hvězd české hudební scény. A především získat 50 000 Kč na pořízení profesionální nahrávky.
Od roku 2010 se symbolické vstupné 30 Kč nemění. Vstupné spolu s výtěžkem z prodeje festivalových triček je pak věnováno na podporu mladých talentů.

Více o festivalu, kapelách a programu naleznete na www.tpcabeatfestival.cz

Letošní novinkou je běžecký štafetový závod Ekiden. Tento závod je tradiční japonský štafetový závod na 2,5 km pro pětičlenné týmy. Každý běžec zdolává vzdálenost 2,5 km, mezi sebou si závodníci předávají látkovou šerpu, soutěží se v kategoriích mužských týmů (4 muži + 1 žena) a smíšených týmů (2 a více žen v pětičlenném týmu). Start a cíl na atletickém stadionu, trasa povede lesoparkem Borky. Připraven je i mini-závod pro děti. Závod je určen pro běžce i pro "neběžce" – stačí chuť zúčastnit se a pomoci dobré věci! Startovné je dobrovolné a výtěžek ze závodu poputuje do kolínského Domova pro seniory.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Svatojánská noc - Kouřim

22.06.2019 - 22.06.2019
Ruská ulice

Kouzelná noc v kouzelném skanzenu

Orchestr Akademie komorní hudby v K…

26.06.2019 - 26.06.2019
Kostelec nad Černými…

Koncert Orchestru Akademie komorní hudby, který se uskuteční 26. června na zámku v Kostelci nad Černými lesy.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pátek 21. červen

Dnes má svátek Alois

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete