Statistika našeho portálu

  • 85 403 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 151 Míst a památek

Třem-fest 2018 - Záluží u Plzně

19.05.2018 Třemošná u Plzně, Záluží

Pokud jste si otevřeli právě tuto kapitolu našeho komplexního průvodce po kulturním a společenském dění v České republice, patříte buď mezi veleznalé hudební fajnšmekry či se rádi dozvídáte podrobnosti o událostech s velmi neobvyklými názvy. Ať tak či tak, rozhodně jste neudělali chybu. Rádi bychom Vás totiž pozvali na další ročník třemošenského hudebního festivalu "Třem-fest", konajícího se vždy…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Třemošná u Plzně, Záluží
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Plzeň-sever
Obec
Třemošná

Fotogalerie k článku

Pokud jste si otevřeli právě tuto kapitolu našeho komplexního průvodce po kulturním a společenském dění v České republice, patříte buď mezi veleznalé hudební fajnšmekry či se rádi dozvídáte podrobnosti o událostech s velmi neobvyklými názvy. Ať tak či tak, rozhodně jste neudělali chybu. Rádi bychom Vás totiž pozvali na další ročník třemošenského hudebního festivalu "Třem-fest", konajícího se vždy ve druhé polovině měsíce května ve sportovním areálu V Luhu v Třemošné u Plzně.

Na co se můžete těšit

Open air hudební festivaly patří celkově k nejnavštěvovanějším kulturních akcím letních měsíců a ten konající se v malebné západočeské obci není výjimkou. Již tradičně si sem zvykli zajíždět zvláště vyznavači tvrdších hudebních rytmů a stylů, pro které je festival konající se od roku 2002 doslova kultovní záležitostí. V minulosti se stovkám fanoušků představili například Red Hot Chili Peppers revival Michala Pavlíčka jr., skupina Tleskač, Status Praesents či Sunset Strip.

Pokud Vám tato jména skupin takřka nic neříkají, je právě čas tuto neznalost napravit a přijet si do Třemošné pořádně si užít hudbou našlapaný rozjezd festivalové sezóny, kterému nechybí kvalitní organizace, hudební rozmanitost a vstřícná a pohodová atmosféra.

Třem-fest 2018

Program

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 16. leden

Dnes má svátek Ctirad

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Nejlevnější cestovní pojištění do zahraničí najdete a do 2 minut sjednáte až s 50% slevou na srovnávači cestovního pojištění Srovnejto.cz

Vaše cestovní pojištění od ePojisteni.cz může trvat pár dní, ale i celý rok.

Na Atlase Česka dále najdete