Statistika našeho portálu

  • 86 078 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Tři oříšky pro Popelku v Atriu Flora Praha

29.06.2018 Praha

V pátek 29. června 2018 proběhne v Atriu Flora akce s nabitým programem ve znamení nového muzikálu Tři oříšky pro Popelku. Šikovní školáci se samými jedničkami navíc dostanou za vysvědčení poukaz na vstupenku zdarma na rodinný muzikál.Poslední školní den, v pátek 29. června, bude v pražském Atriu Flora od 11 do 13 hodin probíhat speciální program. Těšit se můžete na rozhovor s hlavním hercem,…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

V pátek 29. června 2018 proběhne v Atriu Flora akce s nabitým programem ve znamení nového muzikálu Tři oříšky pro Popelku. Šikovní školáci se samými jedničkami navíc dostanou za vysvědčení poukaz na vstupenku zdarma na rodinný muzikál.

Poslední školní den, v pátek 29. června, bude v pražském Atriu Flora od 11 do 13 hodin probíhat speciální program. Těšit se můžete na rozhovor s hlavním hercem, králem muzikálu Pavlem Trávníčkem, s princem Milanem Peroutkou a s Popelkou Sabinou Rojkovou. Milan Peroutka a Sabina Rojková vám také zazpívají vybrané písně. Po vystoupení bude probíhat soutěž o vstupenky na muzikál Tři oříšky pro Popelku. A po skončení soutěže nezapomeňte zůstat na autogramiádu se všemi hlavními účinkujícími. Kdo se navíc celý rok pilně učil a bude mít na vysvědčení samé jedničky, obdrží voucher na vstupenku zdarma! Celý program poběží od 11 a poté od 12 hodin, kdy se celý program zopakuje.

 

Muzikál Tři oříšky pro Popelku je dlouho očekávaná rodinná show, jejíž premiéra je plánovaná na 12. října 2018. Těšit se můžete na nezapomenutelný zážitek ve znamení kouzel, LED obrazovky a živých koní. Režie muzikálu se ujal Filip Renč. Show vás přenese do známého prostředí pohádky Tři oříšky pro Popelku. Nebudou chybět ani kouzla, jevištní efekty a dokonalé kostýmy.

 

Je opravdu na co se těšit – nenechte si ujít příležitost vyhrát vstupenku na jedinečné představení Tří oříšků pro Popelku! S vysvědčením můžete rovnou běžet do Atria Flora.

 

Věříme, že se zábavný program bude líbit jak dospělým, tak i dětem. Přijďte s celou rodinou!

 

Kompletní informace získáte na webových stránkách http://www.atrium-flora.cz/ nebo na https://www.facebook.com/AtriumFlora.

 

 

 

Pro další informace prosím kontaktujte:

 

Double-U PR, s. r. o.

www.double-u.cz

 

Adéla Kubaštová

PR Consultant

E-mail: adela.kubastova@double-u.cz

Tel.: +420 739 496 293

 

Tomáš Iľko

Senior PR Consultant

E-mail: tomas.ilko@double-u.cz

Tel.: +420 733 529 496

Další akce v okolí

Svět kostiček na Chvalském zámku - …

12.01.2019 - 14.04.2019
Chvalský zámek

Malí i velcí příznivci pestrobarevných kostiček budou na naší výstavě doslova u vytržení. Výstava SVĚT KOSTIČEK slibuje…

Kluziště na Letné - Praha

31.01.2019 - 24.02.2019
Letná

Hlavní město Praha pokračuje ve svém již tradičním projektu Kluziště Letná. Zahájení letošní bruslařské sezony, na…

Za vysvědčení dárky a cesta kolem s…

31.01.2019 - 28.02.2019
Praha

Výprava za Eskymáky nebo třeba do vesmíru? Nic není nemožné. Centrum Černý Most chystá pravidelný zábavný program pro…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete