Statistika našeho portálu

  • 95 090 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Baťův mrakodrap - Zlín

03.12.2012 - 31.12.2012 Zlín

Charita Zlín Vás srdečně zve na tříkrálovou výstavu fotografií, keramiky a kreseb královských vyslanců v budově Krajského úřadu Zlínského kraje.Vernisáž výstavy se uskuteční 3.12.2012 v 15 hod. v budově Krajského úřadu Zlínského kraje ve 3. etáži. V rámci programu vystoupí žáci ZUŠ Zlín, budou oceněni vítězní účastníci výtvarné soutěže. Nebude chybět drobné občerstvení. Výstava potrvá do…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Baťův mrakodrap - Zlín
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Zlín

Fotogalerie k článku

Charita Zlín Vás srdečně zve na tříkrálovou výstavu fotografií, keramiky a kreseb královských vyslanců v budově Krajského úřadu Zlínského kraje.

Vernisáž výstavy se uskuteční 3.12.2012 v 15 hod. v budově Krajského úřadu Zlínského kraje ve 3. etáži. V rámci programu vystoupí žáci ZUŠ Zlín, budou oceněni vítězní účastníci výtvarné soutěže. Nebude chybět drobné občerstvení. Výstava potrvá do 31.12.2012.

Tříkrálová sbírka, jak ji známe dnes, navázala na počátku nového tisíciletí na starou lidovou kolednickou tradici a od té doby každoročně koledují králové do zapečetěných pokladniček - nikoliv pro sebe, ale ve prospěch lidí, kteří se dostali do těžké životní situace. Na Zlínsku koordinuje od roku 2000 největší dobrovolnickou aktivitu v zemi Charita Zlín, která je také pořadatelem výstavy.

Již šest let pořádá Charita Zlín pro koledující krále foto soutěž, kterou vždy vyhodnocuje odborná porota. V letošním roce uspořádala charita poprvé i soutěž výtvarnou pro děti do 10 let, do níž se přizvali ZUŠ Zlínského kraje. Součástí výstavy je také stručná prezentace činnosti Charity Zlín, která je významným poskytovatelem sociálních služeb ve Zlíně.

Záštitu nad sbírkou 2013 v regionu převzal náměstek primátora města Zlína a zastupitel Zlínského kraje, pan Mgr. Miroslav Kašný.

Otevřeno:

8:00-17:00 (mimo sobotu a neděli)

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 13. duben

Dnes má svátek Aleš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete