Statistika našeho portálu

  • 94 757 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Tying Tiffany - Faval Music Circus Brno

09.03.2013 Brno

Provokativní, svůdná a především zatraceně sexy. S Tying Tiffany se na hudebním poli setkáváme od roku 2005. Na svém kontě má čtyři dlouhohrající desky, prozatím poslední "Dark Days, White Nights" vyšlo začátkem letošního roku u respektovaného labelu Trisol. Na svých nahrávkách předkládá výbušnou směs electroclashe, glamu a synthpunku s prvky gotiky. A že se naživo jedná o opravdovou…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Brno, Faval Music Circus, Křížkovského 22 (u Velodromu)
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

Provokativní, svůdná a především zatraceně sexy. S Tying Tiffany se na hudebním poli setkáváme od roku 2005. Na svém kontě má čtyři dlouhohrající desky, prozatím poslední "Dark Days, White Nights" vyšlo začátkem letošního roku u respektovaného labelu Trisol. Na svých nahrávkách předkládá výbušnou směs electroclashe, glamu a synthpunku s prvky gotiky. A že se naživo jedná o opravdovou smršť, dokázala na loňském WGT řadě užaslých diváků, které svým vystoupením doslova smetla. Tying Tiffany vystoupí jako headliner šestého pokračování Dead Dolls Disco v brněnském klubu Favál! Brněnskou premiéru si zde odehraje formace Neuromancy, nový projekt Oriho z Beamship. Po skvělém vystoupení na nedávné Cyber Heresy bude mít i tuzemské publikum možnost zažít také polskou harsh electro smršť jménem H.EXE.

Výhody 'domácího území' naopak využije electroindustriální stálice Depressive Disorder, jejíž vystoupení v Brně patří vždy k nejlepším. O afterparty se pak postará slovenská dvojice Zydrate Project.

 

Začátek koncertu: 20:00 hod.

Vstupné:

200,- Kč

Vstupenky

můžete objednat zde

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Veletrh PRODÍTĚ - Brno

04.03.2021 - 07.03.2021
Brno

Veletrh PRODÍTĚ je nejvýznamnější oborovou kontraktačně–prodejní prezentací v České republice. Novinky svého sortimentu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 26. leden

Dnes má svátek Zora

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete