Statistika našeho portálu

  • 88 487 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Umění v ulicích Jičína

28.07.2012 Jičín

V sobotu 28. 7. můžete v ulicích města Jičína potkat kapelu BAL LAB – akustickou worldmusic k tanci i poslechu.Počátkem prázdnin zahájil Jičín první sezónu projektu pouličního umění, čímž se stal jedním z prvních měst v ČR, která toto umění uznávají jako svébytnou součást své kultury. V rámci programu "Prodlouženého víkendu v Jičíně" se tak můžeme přes léto setkávat s tvorbou…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Jičín
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Jičín
Obec
Jičín

Fotogalerie k článku

V sobotu 28. 7. můžete v ulicích města Jičína potkat kapelu BAL LAB – akustickou worldmusic k tanci i poslechu.

Počátkem prázdnin zahájil Jičín první sezónu projektu pouličního umění, čímž se stal jedním z prvních měst v ČR, která toto umění uznávají jako svébytnou součást své kultury. V rámci programu "Prodlouženého víkendu v Jičíně" se tak můžeme přes léto setkávat s tvorbou pouličních umělců různých žánrů, kteří jsou nejenom zajímavým zpestřením kulturní nabídky, ale také oživením historických částí. Díky podpoře města Jičína mohou tito umělci navíc vždy v sobotu večer využít možnost oficiálního dotovaného vystoupení v samotném centru města. Rádi tedy tímto zveme k účasti jak pouliční umělce, profesionály i laiky z oblasti hudby, divadla či poezie, tak i všechny, kteří se o tuto tvorbu zajímají.

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pondělí 24. červen

Dnes má svátek Jan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete