Statistika našeho portálu

  • 92 569 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Unexpected Circus v Centru Černý Most - Praha

12.10.2018 - 21.10.2018 Praha

Od 12. do 21. října čeká na návštěvníky Centra Černý Most a jejich ratolesti cirkusová zábava v moderním pojetí. Těšit se mohou na artistické show na šálách či na zavěšeném kruhu, workshopy akrobacie a tance Hula Hoop nebo lekce žonglování. Chybět nebude ani loutkové divadlo, kouzelnická představení a cirkusové občerstvení v podobě cukrové vaty a dalších dobrot. V neposlední řadě nebude chybět…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Od 12. do 21. října čeká na návštěvníky Centra Černý Most a jejich ratolesti cirkusová zábava v moderním pojetí. Těšit se mohou na artistické show na šálách či na zavěšeném kruhu, workshopy akrobacie a tance Hula Hoop nebo lekce žonglování. Chybět nebude ani loutkové divadlo, kouzelnická představení a cirkusové občerstvení v podobě cukrové vaty a dalších dobrot. V neposlední řadě nebude chybět speciální akrobatický héliový balón, na němž ve výšce 40 metrů akrobatka předvede speciální show. Koncem cirkusového týdne (18. 10. – 21. 10.) bude navíc k dispozici slevová knížka s více jak 70 výhodnými nabídkami.

Pátky: 12. a 19. října – Cirkusový průvod
Od 15 do 19 hodin budou po Centru procházet profesionální tanečníci, akrobati a žongléři ze skupiny Amanitas. Cirkusový průvod zakončí na Central Plaza originální taneční show.

Soboty: 13. a 20. října – Sobotní akrobatické show s AIRGYM.cz
Pro návštěvníky Centra a jejich malé ratolesti je o víkendu přichystán pestrý program:
Od 10 do 14 hodin se v dětském světě Maxíkov mohou alespoň na chvíli stát hercem, režisérem, hudebníkem nebo divadelním kritikem a v originálním loutkovém divadle si zahrát oblíbenou pohádku.
Od 14 hodin kouzelník Martin Kellman vtáhne děti i jejich rodiče do světa záhad, zázraků a magie a během hodinové interaktivní show v prostorách Central Plaza je naučí kouzlit.
Od 15 do 18 hodin pak v Maxíkově na děti čeká balonkář Jiří Marek, který jim vymodeluje balonek do tvaru oblíbeného zvířátka.
Od 15 do 18 hodin se mohou malí i velcí těšit na cvičení s kruhy Hula Hoop pod vedením Lucie Bierhausové a workshop akrobacie za dozoru lektorek z AIRGYM.cz Báry Bartoňové, Martiny Illichové a Adély Míškové. Obdivovatelé nového cirkusu si tak budou moci vyzkoušet základy vzdušné akrobacie na šálách a kruzích. Oba workshopy proběhnou na Central Plaza.
Od 14:45 a poté od 18:15 hodin by si návštěvníci neměli nechat ujít akrobatické vystoupení Báry Bartoňové a Martiny Illichové z AIRGYM.cz v prostorách food courtu. 13. října půjde o akrobacii na šálách, 20. října se představí na kruzích.
Během celého odpoledne budou moct členové věrnostního programu soutěžit o hodnotné ceny, změřit své síly u atrakcí různě umístěných po centru nebo se vyfotit ve speciálním cirkusovém fotokoutku. Stánky se sladkým i slaným občerstvením budou k dispozici na Central Plaza.

Neděle: 14. a 21. října – Žonglérské odpoledne na Central Plaza
Neděle se v Centru Černý Most ponesou v žonglérském duchu se zakladatelkou skupiny Firejokers Hanou Davidovou. Od 15 do 18 hodin si na Central Plaza budou moci malí i velcí zkusit základy žonglování s míčky, kuželkami, poi nebo talířky nebo základy vzdušné akrobacie na šálách a na kruhu.
Od 10 do 14 hodin si mohou děti s rodiči v Maxíkově zahrát loutkové divadýlko, od 15 do 18 hodin si nechat vyrobit zvířátko z balonků.
Od 14 do 15 hodin vystoupí na Central Plaza kouzelník Martin Kellnar.
Členové věrnostního programu mohou soutěžit o hodnotné ceny, vyzkoušet silové atrakce nebo se vyfotit u speciální fotostěny.
Cukrová vata ani popcorn samozřejmě nesmí chybět.

Pondělí až čtvrtek: 15. až 19. října – Workshopy na Central Plaza
V pondělí a ve středu od 15 do 18 hodin si na Central Plaza budou moci malí i velcí zkusit základy žonglování s míčky, kuželkami, poi nebo talířky nebo základy vzdušné akrobacie na šálách a na kruhu.
V úterý a ve čtvrtek od 15 do 18 hodin se mohou malí i velcí těšit na cvičení s kruhy Hula Hoop pod vedením Lucie Bierhausové.

Čtvrtek až neděle: 18. až 21. října – Nepřehlédnutelný akrobatický balón a slevová knížka plná slev
Od čtvrtka do neděle vždy od 18:30 se mohou návštěvníci těšit na jedinečnou akrobatickou show. Akrobatický heliový balón má v průměru 6,5 metru a k jeho naplnění bylo zapotřebí 165 m3 helia, což odpovídá nafouknutí přibližně 14 tisíců balonků. Akrobatka připevněná na baloně vynese vás a vaši fantazii do výšky 40 metrů. Představení se koná u Západního vstupu do Centra (vstup od metra).
Dospělé pak určitě potěší slevová knížka s více jak 71 slevovými kupony. V distribuci bude od 10.10. u hostesek nebo na Infostánku. K dispozici bude i v elektronické podobě.

Další akce v okolí

La Película - přehlídka španělských…

18.02.2020 - 23.02.2020
Kino Světozor,…

Kulturní festival La Película přibližuje širokému spektru diváků aktuální španělskou kinematografii a informuje…

Za sovím houkáním - Praha

18.02.2020 - 25.02.2020
Praha

Atlas Česka zve všechny milovníky přírody a obohacujících procházek za poznáním skrytých divů na výjimečnou akci "Za…

Mouvo - festival motion designu - P…

21.02.2020 - 22.02.2020
Praha

Na dvoudenním festivalu Mouvo 2020 vystoupí světoví tvůrci pohybující se na oborovém průsečíku grafického designu,…

Masopust v Archeologickém parku Lib…

22.02.2020 - 22.02.2020
Archeologický park Liboc

Masopust v Archeologickém parku Liboc připomíná dávnou tradici starých zemědělských společností a zároveň nabízí…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 22. únor

Dnes má svátek Petr

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete