Statistika našeho portálu

  • 88 302 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Úspěšnou letní sezonu ukončí v Aqualandu Moravia celodenní akcí Kouzla a čáry - Brno

01.09.2018 Pasohlávky č. ev. 110, 691 22 Pasohlávky

Celé léto se v Aqualandu Moravia neslo ve znamení kouzel. Jinak tomu nebude ani při ukončení letní sezony. Rozsáhlý venkovní areál i unikátní atrakce Abyss a Boomerango si mohou návštěvníci naposledy užít v sobotu 1. září. Bavit je při tom bude DJ, kouzelník Ondřej Sládek i řada workshopů a soutěží.Poslední akce letní sezony s názvem Kouzla a čáry je inspirována oblíbeným filmový čarodějem.…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pasohlávky č. ev. 110, 691 22 Pasohlávky
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-venkov

Fotogalerie k článku

Celé léto se v Aqualandu Moravia neslo ve znamení kouzel. Jinak tomu nebude ani při ukončení letní sezony. Rozsáhlý venkovní areál i unikátní atrakce Abyss a Boomerango si mohou návštěvníci naposledy užít v sobotu 1. září. Bavit je při tom bude DJ, kouzelník Ondřej Sládek i řada workshopů a soutěží.

Poslední akce letní sezony s názvem Kouzla a čáry je inspirována oblíbeným filmový čarodějem. Návštěvníci si mohou užít modelování balónků, kouzelnický workshop i vystoupení oblíbeného mága Ondřeje Sládka. O hudební zpestření dne se postarají DJ Michal Pešina se saxofonistou.Stejně jako celé léto nebude chybět ani celodenní animační program plný tance, cvičení ve vodě a zajímavých soutěží.

První zářijovou sobotu budou mít návštěvníci možnost užít si naposledy také venkovní atrakce Abyss a Boomerango, které patří k evropským unikátům. Naposledy půjde využít též oblíbenou letní akci DEXEMPO ZADARAX, kdy dospělý návštěvník získá při nákupu vstupenky na e-shopu vstupné pro dítě do 150 cm zcela zdarma.

Návštěvníky v létě lákal bohatý program s animačními programy a kouzelnickými vystoupeními i speciální sobotní akce v kouzelnickém duchu, mezi které patřilo zahájení sezony s Rádiem Impuls nebo oslavy narozenin aquaparku, během nichž se podařilo překonat český rekord. S koncem léta však zábava v Aqualandu ani zdaleka nekončí. Také na podzim je připravena celá řada zajímavých akcí. Malí i velcí se mohou těšit na noc saunových ceremoniálů i oslavy Halloweenu, každý víkend pak budou pokračovat oblíbené animační programy na různá témata.

Mapa

Další akce v okolí

T-Mobile Olympijský běh - Ivančice

19.06.2019 - 19.06.2019
Ivančice

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

T-Mobile Olympijský běh - Lelekovice

19.06.2019 - 19.06.2019
Lelekovice

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Klubová výstava špiců

20.06.2019 - 20.06.2019
v kynologickém areálu…

Srdečně zveme milovníky a příznivce špiců na již tradiční setkání při výstavě konané v kynologickém areálu ve Zbraslavi…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

neděle 16. červen

Dnes má svátek Zbyněk

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete