Statistika našeho portálu

  • 86 153 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Úspěšnou letní sezonu ukončí v Aqualandu Moravia celodenní akcí Kouzla a čáry - Brno

01.09.2018 Pasohlávky č. ev. 110, 691 22 Pasohlávky

Celé léto se v Aqualandu Moravia neslo ve znamení kouzel. Jinak tomu nebude ani při ukončení letní sezony. Rozsáhlý venkovní areál i unikátní atrakce Abyss a Boomerango si mohou návštěvníci naposledy užít v sobotu 1. září. Bavit je při tom bude DJ, kouzelník Ondřej Sládek i řada workshopů a soutěží.Poslední akce letní sezony s názvem Kouzla a čáry je inspirována oblíbeným filmový čarodějem.…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pasohlávky č. ev. 110, 691 22 Pasohlávky
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-venkov

Fotogalerie k článku

Celé léto se v Aqualandu Moravia neslo ve znamení kouzel. Jinak tomu nebude ani při ukončení letní sezony. Rozsáhlý venkovní areál i unikátní atrakce Abyss a Boomerango si mohou návštěvníci naposledy užít v sobotu 1. září. Bavit je při tom bude DJ, kouzelník Ondřej Sládek i řada workshopů a soutěží.

Poslední akce letní sezony s názvem Kouzla a čáry je inspirována oblíbeným filmový čarodějem. Návštěvníci si mohou užít modelování balónků, kouzelnický workshop i vystoupení oblíbeného mága Ondřeje Sládka. O hudební zpestření dne se postarají DJ Michal Pešina se saxofonistou.Stejně jako celé léto nebude chybět ani celodenní animační program plný tance, cvičení ve vodě a zajímavých soutěží.

První zářijovou sobotu budou mít návštěvníci možnost užít si naposledy také venkovní atrakce Abyss a Boomerango, které patří k evropským unikátům. Naposledy půjde využít též oblíbenou letní akci DEXEMPO ZADARAX, kdy dospělý návštěvník získá při nákupu vstupenky na e-shopu vstupné pro dítě do 150 cm zcela zdarma.

Návštěvníky v létě lákal bohatý program s animačními programy a kouzelnickými vystoupeními i speciální sobotní akce v kouzelnickém duchu, mezi které patřilo zahájení sezony s Rádiem Impuls nebo oslavy narozenin aquaparku, během nichž se podařilo překonat český rekord. S koncem léta však zábava v Aqualandu ani zdaleka nekončí. Také na podzim je připravena celá řada zajímavých akcí. Malí i velcí se mohou těšit na noc saunových ceremoniálů i oslavy Halloweenu, každý víkend pak budou pokračovat oblíbené animační programy na různá témata.

Mapa

Další akce v okolí

Vesmírnosti - Modřice

29.03.2019 - 29.03.2019
Městská knihovna

Přijďte a proleťte se s námi celým vesmírem! Vezměte s sebou dvě vařečky nebo jakákoli chrastítka a zazpívejte si s…

Osvobození 1945 - Dolní Kounice

03.05.2019 - 04.05.2019
Hrad a zámek Dolní…

Vzpomínkové oslavy osvobození spojené s bojovou ukázkou. Celodenní program pro celou rodinu.

T-Mobile Olympijský běh - Lelekovice

19.06.2019 - 19.06.2019
Lelekovice

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete