Statistika našeho portálu

  • 98 916 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Valentýnská módní show - Olomouc City

14.02.2016 Olomouc

 Valentýnská módní show v Olomouc City!v neděli 14. února od 15.00 hodin na Vás čeká program plný lásky a krásných šatů!Těšit se můžete na vystoupení finalistů Superstar - Sabinu a Dalibora Slepčíkovi. Velká módní show svatebního salónu Mona v podání finalistek MissOK 2016 pod taktovkou studia profesionálního make-upu a vlasového stylingu FACE a hair salónu Vera Icon. Přímo na mole se Vám…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Olomouc City
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Olomouc
Obec
Olomouc

Fotogalerie k článku

 Valentýnská módní show v Olomouc City!

v neděli 14. února od 15.00 hodin na Vás čeká program plný lásky a krásných šatů!

Těšit se můžete na vystoupení finalistů Superstar - Sabinu a Dalibora Slepčíkovi. Velká módní show svatebního salónu Mona v podání finalistek MissOK 2016 pod taktovkou studia profesionálního make-upu a vlasového stylingu FACE a hair salónu Vera Icon. Přímo na mole se Vám předvede v roli modelky i krásná vítězka MissOK 2015 Natálie Novosadová. K vidění budou i nádherné společenské šaty z butiku Press Plus a luxusní móda pro muže značky Feratt.

Vyhlásíme na místě vítěze ze zdi lásky! Navíc na místě budeme soutěžit i o krásné ceny dodané od partnerů Hluboký dvůr, Press, Feratt, Mona, Face, Vera Icon, iLove servis, klenoty Buráň, parfumerie Marionnaud.

Na všechny se moc těšíme. Tak nezapomeňte 14.2. na viděnou v centru. :)

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete