Statistika našeho portálu

  • 95 245 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

Vánoce na Dejvické - Praha

15.12.2012 - 21.12.2012 Praha

Přijďte si od 15. do 21. prosince užít tu pravou vánoční náladu! V době, kdy vrcholí vánoční stres a shon, si mohou obyvatelé Prahy 6 s celou svojí rodinou či s přáteli příjemně odpočinout nebo si vlastnoručně vyrobit pěkné dárky. Na konci Dejvické ulice vytvoří MČ Praha 6 oázu klidu a přívětivé vánoční atmosféry. Vánoce na Dejvické budou ideální příležitostí pro předvánoční rodinná setkání nebo…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Praha Dejvická
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Přijďte si od 15. do 21. prosince užít tu pravou vánoční náladu! V době, kdy vrcholí vánoční stres a shon, si mohou obyvatelé Prahy 6 s celou svojí rodinou či s přáteli příjemně odpočinout nebo si vlastnoručně vyrobit pěkné dárky. Na konci Dejvické ulice vytvoří MČ Praha 6 oázu klidu a přívětivé vánoční atmosféry. Vánoce na Dejvické budou ideální příležitostí pro předvánoční rodinná setkání nebo srazy s přáteli.

Ve dnech od 15. do 21. prosince bude vzduch na konci Dejvické ulice provoněn františky, svařeným vínem, pečenými kaštany a lahodným cukrovím. Útulné teplo zajistí hořící ohně v římských koších, tepelné hřiby, vytápěné stany a slavnostní nasvícení ve vlídných barvách. Vánoce na Dejvické zkrátka nabídnou všem příchozím příjemný odpočinek v nádherné atmosféře a pěkný kulturní zážitek. Kromě toho všem umožní odnést si domů něco krásného z vánočních dílen.

V sobotu 15. prosince večer proběhne na konci Dejvické ulice u Vítězného náměstí slavnostní zahájení Vánoc na Dejvické. Ještě před ním se však bude konat autogramiáda herců z Dejvického divadla. Poté starostka MČ Praha 6 Marie Kousalíková zapálí přihlížejícím prskavky a svíčky nefalšovaným betlémským světlem. Následovat bude atraktivní světelný program s překvapením.

Každý den, nedělí počínaje, si mohou návštěvníci vyrobit něco krásného ve vánočních výtvarných dílnách, a to pod vedením odborníků. Během celého týdne se ve vyhřívaném stanu vystřídají např. tyto dílny: malování barvami na sklo, zdobení vánočních perníčků, vystřihování vánočních vloček, výroba svíček, vánočních ozdob nebo vánočních květináčů. Všechny dílny budou zdarma přístupné jak dětem, tak dospělým. V podvečer se na pódiu vystřídají umělecké soubory z Prahy 6. 

V zajímavém programu nebude chybět ani divadlo. Těšit se můžete na loutkové představení "Andělíček Toníček" souboru Buchty a Loutky nebo na hru "Pejsek a kočička slaví Vánoce" v podání Sváťova Dividla.

Během Vánoc na Dejvické uvidíte i bratry Ondřeje a Jiřího Suché, kteří zde budou představovat svou knihu ODPOSLECHY aneb JÁ NA BRÁCHU, následovat bude jejich autogramiáda. Hlavní večerní program obstarají populární zpěváci a kapely. A každý si najde svůj oblíbený žánr! Na pódiu uvidíte Lenku Dusilovou, Ivana Hlase, Pavla Bobka, Marka Ztraceného nebo kapely Please The Trees, Krausberry a Gospel Limited.

Vánoce na Dejvické budou zkrátka plné zábavy, neobvyklých kulturních zážitků, světel, ale hlavně příjemné vánoční nálady. Pojďte si týden před Vánoci odpočinout a nasát tu pravou vánoční atmosféru!

 

Veškerý program bude zdarma.

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Online: Oslavte Mezinárodní den bal…

17.05.2021 - 24.05.2021
Praha

Přepravce GLS se letos opět zapojí do neoficiálních celoevropských oslav Mezinárodního dne balíků. Pro letošní rok si…

Matiné s hudbou z filmů a pohádek -…

06.06.2021 - 06.06.2021
Švandovo divadlo

Oblíbené melodie z filmů a pohádek v podání dětského smyčcového orchestru Harmonie.

Klasika a hudba z filmů a pohádek -…

18.06.2021 - 18.06.2021
Karmelitská 2/4, 118 00…

Koncert orchestru Nadačního fondu Harmonie zejména pro rodiny s dětmi.

Veggie Náplavka NOW - Praha

20.06.2021 - 20.06.2021
Praha

20.6.2021 od 10 do 19:00 hodin.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 18. květen

Dnes má svátek Nataša

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete