Statistika našeho portálu

  • 94 757 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Vánoce pro psí kamarády z útulku v Zoo Hodonín

20.12.2014 - 24.12.2014 Hodonín

Na pár příjemných předvánočních dnů se opět mohou těšit pejskové v útulku při Zoo Hodonín. Dnes už tradiční akce s názvem Vánoce pro psí kamarády se pomalu blíží. "V atmosféře předvánočního času pejsky, kteří přišli o své pány, potěší každé přátelské pohlazení," říká pracovnice útulku Šárka Kaňuková, která společně se svou kolegyní Lenkou Pinkavovou už pomalu chystá pro návštěvníky vánoční…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zoo Hodonín
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Hodonín
Obec
Hodonín

Fotogalerie k článku

Na pár příjemných předvánočních dnů se opět mohou těšit pejskové v útulku při Zoo Hodonín. Dnes už tradiční akce s názvem Vánoce pro psí kamarády se pomalu blíží. "V atmosféře předvánočního času pejsky, kteří přišli o své pány, potěší každé přátelské pohlazení," říká pracovnice útulku Šárka Kaňuková, která společně se svou kolegyní Lenkou Pinkavovou už pomalu chystá pro návštěvníky vánoční perníčky. "Vánoce pro pejsky pořádáme už popáté a vždycky se v útulku vystřídá na tisíc návštěvníků. Málokdo z nich přitom přichází s prázdnou," kvitují s povděkem štědrost lidí obě ošetřovatelky.

Na své člověčí přátele, jejich projevy přízně i případné dárky budou obyvatelé vánočně vyzdobeného útulku čekat i letos. "Kdo tam zavítá, může se s pejsky potěšit a poté pobesedovat s  ošetřovatelkami. Z dárků budou kromě těch finančních vítány hlavně psí granule, konzervy, kapsičky a pamlsky. Budeme rádi, když si někteří návštěvníci s krmivem vzpomenou i na psí seniory a štěňátka. Z dalších věcí budeme vděčni za deky, větší nerezové misky, psí pelíšky a hračky," dává několik tipů na obdarování opuštěných pejsků zooložka Lenka Štursová.

Vánoce pro psí kamarády letos začínají v sobotu 20. a končí ve středu 24. prosince. Zájemci mohou přicházet vždy od 10.00 do 17.00, pouze na Štědrý bude brána útulku otevřena jen do dvanácté hodiny.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 26. leden

Dnes má svátek Zora

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete