Statistika našeho portálu

  • 90 631 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 171 Míst a památek

Vans Dirt and roll - Vrch Šibeňák Jičín

28.06.2013 - 29.06.2013 Jičín

Nenechte si ujít 2.ročník sportovně-hudebního festivalu spojeného s mezinárodním závodem v bmx dirt jumpu. Jedná se o akrobatické skoky na bmx kolech na speciální trati postavené z hlíny.Do Jičína by měla dorazit světová špička BMX. Účast již přislíbil Simon Moratz z Německa, vítěz loňského ročníku, znovu přijede australská legenda Corey Bohan a další jezdci ze zámoří. Představit by se měl i…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Vrch Šibeňák Jičín
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Jičín
Obec
Jičín

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít 2.ročník sportovně-hudebního festivalu spojeného s mezinárodním závodem v bmx dirt jumpu. Jedná se o akrobatické skoky na bmx kolech na speciální trati postavené z hlíny.

Do Jičína by měla dorazit světová špička BMX. Účast již přislíbil Simon Moratz z Německa, vítěz loňského ročníku, znovu přijede australská legenda Corey Bohan a další jezdci ze zámoří. Představit by se měl i dlouhodobě jeden z nejlepších jezdců Ameriky, Chris Doyle z Pittsburghu. Chybět nebude samozřejmě ani česká elita tohoto adrenalinového sportu.

Hudební část Vans Dirt&Rollu nezůstává v ničem pozadu. Festival se drží čistě v linii tvrdší kytarové muziky, nicméně snaží se v tomto duchu nabídnout pestrou hudební škálu. Na Šibeňáku tak zazní thrash metal, hardcore, punk, underground, crossover i alternativa. Hlavními lákadly jsou česká undergroundová formace Už jsme doma, rakouští thrash metalisté Insanity Alert, hardcore klasika Status Praesents nebo třeba Rattlesnake z Londýna. Představí se také některé lokální kapely.

Program je rozdělen do dvou dnů.

Trénink a kvalifikace je naplánována na pátek 28.6., finále proběhne v sobotu ve večerních hodinách. Hudební vystoupení potom proloží oba dny a samozřejmě hrát se bude do noci.

Jinými slovy, v Jičíně se opět chystá jedinečná podívaná na novodobý adrenalinový sport BMX, kde nebude nouze o salta, otočky a podobné akrobatické skoky na kolech, k tomu se přidají živá vystoupení zajímavých kapel, to vše se vstupným zdarma.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 23. říjen

Dnes má svátek Teodor

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete