Statistika našeho portálu

  • 90 631 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 171 Míst a památek

Večer hudby a poezie - Prachatice

30.09.2018 Prachatice

 úterý                  VEČER HUDBY A POEZIE ( KIS )30.10.                 Hudebně poetický večer v podání Petry Špalkové ( umělecký přednes ), Jitky Jiříčkové 19.00        ( housle ) a Vítězslava Podrazila ( klavír ) v Galerii Dolní brána.PETRA ŠPALKOVÁ je známá jako divadelní, filmová, rozhlasová a televizní herečka. Kromě herecké činnosti se věnuje také dabingu. Filmoví a televizní diváci ji v…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

 

úterý                  VEČER HUDBY A POEZIE ( KIS )

30.10.                 Hudebně poetický večer v podání Petry Špalkové ( umělecký přednes ), Jitky Jiříčkové 19.00        ( housle ) a Vítězslava Podrazila ( klavír ) v Galerii Dolní brána.

PETRA ŠPALKOVÁ je známá jako divadelní, filmová, rozhlasová a televizní herečka. Kromě herecké činnosti se věnuje také dabingu. Filmoví a televizní diváci ji v poslední době mohli vidět ve filmu Bába z ledu, v televizním seriálu Pustina na HBO a v jejím nejnovějším filmu Na krátko.

 

JITKA JIŘÍČKOVÁ od roku 2001 zastává funkci koncertního mistra Orchestru Atlantis, který se zabývá hlavně interpretací méně známých skladeb starých mistrů a soudobou hudbou. Je členkou komorního souboru Atlantis Collegium, který se věnuje převážně interpretaci barokní hudby.

 

VÍTĚZSLAV PODRAZIL absolvoval obor dirigování na Akademii múzických umění v Praze ve třídě prof. Václava Neumanna. Je zakladatelem a uměleckým vedoucím pražského Orchestru Atlantis a komorního souboru Atlantis Collegium. Vystupuje jako dirigent, cembalista a klavírista.

 

Vstupenky v prodeji od 1.10.2018.

 

Galerie Dolní brána                                                                    Vstupné: 150,-

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 23. říjen

Dnes má svátek Teodor

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete