Statistika našeho portálu

  • 90 524 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 170 Míst a památek

Velká narozeninová párty v ZOO Lešná - Zlín

30.06.2012 Zlín

V sobotu 30. června proběhne ve zlínské zoo velká narozeninová party. Slavit se budou hned dvě životní jubilea – 40. narozeniny gorilího samce Bossa a 30. narozeniny oblíbené herečky Slováckého divadla Jitky Joskové.Kdekdo by si mohl říct, že spojení zoologické zahrady a divadla nemůže nic zajímavého přinést. Spolupráce ZOO Zlín a Slováckého divadla z Uherského Hradiště ale dokazuje, že…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
ZOO Lešná,
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Zlín

Fotogalerie k článku

V sobotu 30. června proběhne ve zlínské zoo velká narozeninová party. Slavit se budou hned dvě životní jubilea – 40. narozeniny gorilího samce Bossa a 30. narozeniny oblíbené herečky Slováckého divadla Jitky Joskové.

Kdekdo by si mohl říct, že spojení zoologické zahrady a divadla nemůže nic zajímavého přinést. Spolupráce ZOO Zlín a Slováckého divadla z Uherského Hradiště ale dokazuje, že to není tak docela pravda.

"Se zoologickou zahradou ve Zlíně spolupracujeme rok a jsme rádi, že jsme i tam našli přátele, kteří jsou pro každou legraci," říká herec a mluvčí divadla Josef Kubáník a připomíná jednotlivé akce, kdy herečka Květa Fialová dostala k narozeninám lachtana Oskara, divadelníci se zúčastnili turnaje v pétanque, rozsvítili vánoční strom a dnes už proslulé bylo i aprílové odpoledne, během kterého se herci i s ředitelem divadla nechali zavřít do pavilonu primátů. "Když jsme viděli, jak náš pan šéf polyká živé červy, to dostalo i nás," vybavuje si Josef Kubáník.

Nebylo proto divu, že se zlínská zoo a Slovácké divadlo opět dohodli na společné akci. Během ní všemi návštěvníky obdivovaný gorilí samec Bosso oslaví 40. narozeniny s hvězdou uherskohradišťského souboru Jitkou Joskovou, kterou v červnu slavila třicátiny. "Kulaté narozeniny tak velkých osobností jsme nemohli nechat bez povšimnutí, zvláště když je slaví skoro ve stejný den," potvrzuje Romana Bujáčková ze zlínské zoo a dodává, že si váží smyslu pro humor uherskohradišťských divadelníků. "Je to přesně ta parta, která dělá hezčí dny. Můžeme vymyslet sebebláznivější nápady a ona do toho jde s chutí a naplno," dodává Bujáčková a těší se na sobotní odpoledne, kdy oslavy vyvrcholí.

"Návštěvníky čeká spousta překvapení, ale hlavně doufáme, že se pobavíme a že společně přivítáme prázdniny jak se sluší a patří," říká Romana Bujáčková a připomíná, že právě v sobotu se v areálu zoo mohou zapojit třeba do tipovací soutěže. "Navíc mohou našim oslavencům Bossovi a Jitce přinést i neotřelé dárky. Jitka Josková a ošetřovatelka Marcela Čechová, která se stará o Bossa, vyberou každá ten nejoriginálnější. Na vítěze čekají hezké odměny – roční permanentní vstupenka do zoo a lístky do Slováckého divadla na představení dle vlastního výběru," uzavírá Romana Bujáčková.

Celá akce začíná v areálu zoologické zahrady v sobotu 30. června ve 14.15 hodin u expozice goril nížinných.

Informace o vstupném najdete na:

http://www.zoolesna.cz/cz/pred-navstevou/

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

20.10.2019 - 20.10.2019
INFOND Centrum…

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí.

Dýňobraní - Zlín

26.10.2019 - 26.10.2019
Zlín

Tradiční podzimní akce pro celou rodinu. Dýně všude, kam se podíváš. Nebude chybět ani stezka s úkoly, dlabání…

Stezka odvahy Halloweenským lesem -…

02.11.2019 - 02.11.2019
Zlín

11. ročník oblíbené akce nejen u dětí, ale i u rodičů, proběhne 2. listopadu 2019 v čase od 16.00 do 19.00 hodin ve…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 16. říjen

Dnes má svátek Havel

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete