Statistika našeho portálu

  • 95 108 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Věra Špinarová s kapelou Adama Pavlíka

02.05.2013 Šternberk

Dlouho očekávaný koncert Věry Špinarové ve Šternberku!!Věra Špinarová patří ke stálicím naší rockové i populární hudby a pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech se stala jednou z nejoblíbenějších českých zpěvaček. A vy budete u toho, když svůj jedinečný talent předvede naživo šternberskému publiku v doprovodu kapely pod vedením Adama Pavlíka.…

Adresa a kontaktní informace

Dlouho očekávaný koncert Věry Špinarové ve Šternberku!!

Věra Špinarová patří ke stálicím naší rockové i populární hudby a pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech se stala jednou z nejoblíbenějších českých zpěvaček. A vy budete u toho, když svůj jedinečný talent předvede naživo šternberskému publiku v doprovodu kapely pod vedením Adama Pavlíka. Tento koncert se uskuteční 2. května 2013 od 19 hod. ve velkém sále Městského kulturního zařízení ve Šternberku.

Během večera uslyšíte celou řadu krásných hitů, například Meteor lásky, Music box, Bíla jawa 250, Raketou na Mars nebo Měj mě rád. Největším hitem se však stala píseň Jednoho dnes se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě. Jako prestižní záležitostí v roce 2007 bylo pozvání na koncert Joe Cokera, který nemá nikdy na svých koncertech hosty ani předskokany. Zpěvačka má na kontě spoustu legendárních songů, ve kterých předvádí svůj vyjímečný hlasový rozsah. Pro ten se jí často přezdívá česká Tina Turner nebo Janis Joplin. Stejně jako tyto hvězdy světového formátu, i Věra Špinarová dokáže dokonale ovládnout pódium a předat všem návštěvníkům koncertu hromadu energie.

Od 15. března máte možnost zakoupit vstupenku v hodnotě 320,- Kč v předprodejích v Městských informačních centrech ve městech Šternberk, Uničov, Olomouc a ve společnosti ARKS Plus, s. r. o. , Dolní Hejčínská 31, Olomouc.

Akci pořádá agentura ARKS Plus, s. r. o. ve spolupráci s Městem Šternberkem, Městským kulturním zařízením, p. o., Šternberk a partnery.

 

Mapa

Další akce v okolí

Mistrovské výkony hráčů Moravské fi…

19.04.2021 - 19.04.2021
Reduta

Komorní koncert Moravské filharmonie nabízející jedinečný intimní zážitek a mistrovské výkony vybraných členů orchestru.

Hudbou přes horizonty – Olomouc

29.04.2021 - 29.04.2021
Reduta

Závěrečný koncert sezony Moravské filharmonie Olomouc.

Dvořák jedinečný – Olomouc

13.05.2021 - 13.05.2021
Reduta

Zahajovací koncert 19. ročníku olomouckého jarního hudebního svátku Dvořákova Olomouc, který se uskuteční ve dnech…

Groteska & Live Orchestra - Olomouc

15.05.2021 - 15.05.2021
Kino Metropol

Frigo, oběť krevní msty, aneb americká groteska na motivy Romea a Julie.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 17. duben

Dnes má svátek Rudolf

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete