Statistika našeho portálu

  • 95 700 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Věra Špinarová s kapelou Adama Pavlíka

02.05.2013 Šternberk

Dlouho očekávaný koncert Věry Špinarové ve Šternberku!!Věra Špinarová patří ke stálicím naší rockové i populární hudby a pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech se stala jednou z nejoblíbenějších českých zpěvaček. A vy budete u toho, když svůj jedinečný talent předvede naživo šternberskému publiku v doprovodu kapely pod vedením Adama Pavlíka.…

Adresa a kontaktní informace

Dlouho očekávaný koncert Věry Špinarové ve Šternberku!!

Věra Špinarová patří ke stálicím naší rockové i populární hudby a pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech se stala jednou z nejoblíbenějších českých zpěvaček. A vy budete u toho, když svůj jedinečný talent předvede naživo šternberskému publiku v doprovodu kapely pod vedením Adama Pavlíka. Tento koncert se uskuteční 2. května 2013 od 19 hod. ve velkém sále Městského kulturního zařízení ve Šternberku.

Během večera uslyšíte celou řadu krásných hitů, například Meteor lásky, Music box, Bíla jawa 250, Raketou na Mars nebo Měj mě rád. Největším hitem se však stala píseň Jednoho dnes se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě. Jako prestižní záležitostí v roce 2007 bylo pozvání na koncert Joe Cokera, který nemá nikdy na svých koncertech hosty ani předskokany. Zpěvačka má na kontě spoustu legendárních songů, ve kterých předvádí svůj vyjímečný hlasový rozsah. Pro ten se jí často přezdívá česká Tina Turner nebo Janis Joplin. Stejně jako tyto hvězdy světového formátu, i Věra Špinarová dokáže dokonale ovládnout pódium a předat všem návštěvníkům koncertu hromadu energie.

Od 15. března máte možnost zakoupit vstupenku v hodnotě 320,- Kč v předprodejích v Městských informačních centrech ve městech Šternberk, Uničov, Olomouc a ve společnosti ARKS Plus, s. r. o. , Dolní Hejčínská 31, Olomouc.

Akci pořádá agentura ARKS Plus, s. r. o. ve spolupráci s Městem Šternberkem, Městským kulturním zařízením, p. o., Šternberk a partnery.

 

Mapa

Další akce v okolí

Letní Flora Olomouc 2021 - Olomouc

19.08.2021 - 22.08.2021
Olomouc

Záplava nádherných květů právě vrcholícího léta i bohatý a atraktivní doprovodný program.

Závěrečný koncert Mezinárodního dir…

27.08.2021 - 27.08.2021
Reduta

Završení mezinárodního dirigentského kurzu koncertem pro veřejnost.

Žně na Hané - Příkazy

31.07.2021 - 31.07.2021
Příkazy 54

Sklizeň a výmlat obilí, sečení luňákem, vázání do snopů, stavění panáků.

Koniny -Příkazy

22.08.2021 - 22.08.2021
Příkazy 54

Program pro děti - jízda na koni, lukostřelba, výtvarná dílna, šermířské vystoupení, malování na obličej.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 24. červenec

Dnes má svátek Kristýna

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete