Statistika našeho portálu

  • 94 724 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Vesmírná galerie - Galerie Vaňkovka Brno

10.01.2013 - 20.01.2013 Brno

Od 10. do 20. ledna objevíte ve Vaňkovce vesmírnou galerii. V těchto dnech se v Galerii Vaňkovka představí Hvězdárna a planetárium Brno, která patří k těm nejmodernějším institucím svého druhu v Evropě. Hvězdárna prošla významnou rekonstrukcí a v současné době nabízí nejen zajímavé expozice a programy pro veřejnost, ale také krásný výhled na Brno a zajímavou architektonickou podívanou na novou…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Brno, Galerie Vaňkovka, Ve Vaňkovce 1
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

Od 10. do 20. ledna objevíte ve Vaňkovce vesmírnou galerii. V těchto dnech se v Galerii Vaňkovka představí Hvězdárna a planetárium Brno, která patří k těm nejmodernějším institucím svého druhu v Evropě.

Hvězdárna prošla významnou rekonstrukcí a v současné době nabízí nejen zajímavé expozice a programy pro veřejnost, ale také krásný výhled na Brno a zajímavou architektonickou podívanou na novou budovu, která vznikla dle návrhů ateliéru architekta Martina Rudiše.

Ve Vaňkovce představí Hvězdárna a planetárium Brno velkoformátové záběry blízkých vesmírných objektů i těles z okrajů viditelného vesmíru, stejně jako zajímavé exponáty ze svého depozitáře. U fotostěny si můžete pořídit fotografii přímo z měsíční či marsovské krajiny a astronomické váhy vám pomůžou zjistit, jaká by byla vaše aktuální váha na měsíci.

Každý den v 18 hodin si můžete celou výstavu projít spolu s odborníky z Hvězdárny a planetária Brno, kteří vám řeknou i další zajímavosti a objasní mnohé záhady vesmíru. A pokud budete dávat dobrý pozor a správně zodpovíte jejich otázky, čekají na vás také zajímavé ceny.

Prohlídky výstavou v Galerii Vaňkovka jsou ZDARMA,

sraz účastníků prohlídky je denně od 10. do 20. ledna v 18.00 hod. u informačního stánku Galerie Vaňkovka v přízemí obchodního centra.

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Veletrh PRODÍTĚ - Brno

04.03.2021 - 07.03.2021
Brno

Veletrh PRODÍTĚ je nejvýznamnější oborovou kontraktačně–prodejní prezentací v České republice. Novinky svého sortimentu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 16. leden

Dnes má svátek Ctirad

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete