Statistika našeho portálu

  • 86 201 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Víkend integrovaného záchranného systému se Skupinou ČEZ

21.07.2018 - 22.07.2018 Praha

Od soboty 21. července bude celý víkend v Aquapalace Praha patřit složkám integrovaného záchranného systému ČR. Děti i dospělí se mohou těšit na hasičská auta a policejní techniku. Kromě toho se naučí základy sebeobrany nebo poskytnutí první pomoci.Program odstartuje v prostoru Vodního světa v 11 hodin ukázkou záchrany tonoucího. "Návštěvníci se poté seznámí s činností složek integrovaného…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Od soboty 21. července bude celý víkend v Aquapalace Praha patřit složkám integrovaného záchranného systému ČR. Děti i dospělí se mohou těšit na hasičská auta a policejní techniku. Kromě toho se naučí základy sebeobrany nebo poskytnutí první pomoci.

Program odstartuje v prostoru Vodního světa v 11 hodin ukázkou záchrany tonoucího. "Návštěvníci se poté seznámí s činností složek integrovaného záchranného systému. Před budovou aquaparku budou moci usednout do hasičských vozů, na zahradě pak obléci nehořlavý oblek nebo si zkusit, jaké je to hasit džberovou stříkačkou,” říká event manažerka Aquapalace Praha Dominika Longauerová. V Paláci dobrodružství se děti pod vedením zkušených záchranářů naučí, jak poskytnout první pomoc zraněným. V potápěčské jámě předvede poříční policie lovení předmětů pomocí detektoru kovu.

Akci bude doprovázet také represivní složka Policie ČR s ukázkou sebeobrany, při které se mohou návštěvníci pokusit "přeprat” policistu. "Víkend se záchrannými složkami pořádáme v Aquapalace Praha již tradičně a mezi návštěvníky se těší stále většímu zájmu. Máme radost, že si lidé chtějí zásady bezpečnosti, které třeba už ze školních let zapomněli, znovu osvojovat. Kromě zajímavých ukázek získají i cenné informace od zkušených profesionálů, naučí se, jak postupovat v krizových situacích a navíc si užijí i mnoho zábavy v rámci doprovodného programu,” doplňuje Dominika Longauerová.

Další akce v okolí

Světlo a život - Praha

06.01.2019 - 24.02.2019
Nová budova Národního…

Sluneční záření má jako stavební kámen života na Zemi klíčovou roli v evoluci a rozmanitosti organismů. Výstava…

Svět kostiček na Chvalském zámku - …

12.01.2019 - 14.04.2019
Chvalský zámek

Malí i velcí příznivci pestrobarevných kostiček budou na naší výstavě doslova u vytržení. Výstava SVĚT KOSTIČEK slibuje…

Za vysvědčení dárky a cesta kolem s…

31.01.2019 - 28.02.2019
Praha

Výprava za Eskymáky nebo třeba do vesmíru? Nic není nemožné. Centrum Černý Most chystá pravidelný zábavný program pro…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete