Statistika našeho portálu

  • 94 911 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Vranovické jaro 2017 - Vranovice

22.04.2017 Vranovice

Přicházející hřejivé počasí láká k výletům do přírody stejně jako k účasti na některé z mnoha kulturních a společenských akcí, které se pravidelně s probouzejícím se jarem objevují. Tu největší poetiku pak často mají oslavy a slavnosti rozměrem menší, o to však vstřícnější a osobitější. Typickým příkladem jsou i jarní lidové slavnosti "Vranovické jaro", které Vám Atlas Česka v této kategorii…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Centrum volného času, Hřiště za halou (Lipová, Sokolská)
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Břeclav
Obec
Vranovice

Fotogalerie k článku

Přicházející hřejivé počasí láká k výletům do přírody stejně jako k účasti na některé z mnoha kulturních a společenských akcí, které se pravidelně s probouzejícím se jarem objevují. Tu největší poetiku pak často mají oslavy a slavnosti rozměrem menší, o to však vstřícnější a osobitější. Typickým příkladem jsou i jarní lidové slavnosti "Vranovické jaro", které Vám Atlas Česka v této kategorii představuje.

Co na akci uvidíte

Z bohatého programu určeného pro všechny věkové kategorie i vyznavače různých typů zábavy vybíráme zvláště jedinečný řemeslný jarmark s mnoha desítkami stánků, ve kterých můžete zakoupit rukodělné výrobky, slané i sladké pochoutky, sazenice a stromky pro zahrádkáře či upomínkové předměty. Zvláštní oblibě se těší zvláště vranovický gůláš, štrúdl či bramborové placky. Na své si přijdou i milci vína, poctivého guláše a piva jako křen. Pro nejmenší je připraven zábavný program se soutěžemi, výtvarnými dílnami a pouťovými atrakcemi. K tomu všemu se těšte i na taneční vystoupení folklorních souborů, vyjížďky kočárem či slavnostní jízdy historickým vláčkem. Těšit se můžete i na speciálního hosta, kterým je každý rok jiná zajímavá osobnost.

Účasti na vranovických slavnostech určitě nebudete litovat o čemž se nejlépe přesvědčíte osobní návštěvou.

Vranovické jaro 2017

 

Těšíme se na vás dne 22. 4. 2017.

 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 26. únor

Dnes má svátek Dorota

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete