Statistika našeho portálu

  • 86 098 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Všechny chutě světa v Šiklandu - Zvole nad Pernštejnem

18.08.2018 - 19.08.2018 Zvole 49, 592 56 Zvole nad Pernštejnem

Přijeďte si užít zábavu a ochutnat všechny chutě světa do ŠiklanduKopec legrace, delikatesy ze všech koutů zeměkoule, inspirativní workshopy s osobnostmi nebo třeba pestrá dětská zóna, kde na vaše ratolesti budou čekat plyšoví medvědi HARIBO v životní velikosti. Pořád přemýšlíte, kam s dětmi vyrazit tento víkend za zábavou? Centrum Šikland si pro vás připravilo nabídku, kterou si užijí všichni…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zvole 49, 592 56 Zvole nad Pernštejnem
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Žďár nad Sázavou
Obec
Zvole

Fotogalerie k článku

Přijeďte si užít zábavu a ochutnat všechny chutě světa do Šiklandu


Kopec legrace, delikatesy ze všech koutů zeměkoule, inspirativní workshopy s osobnostmi nebo třeba pestrá dětská zóna, kde na vaše ratolesti budou čekat plyšoví medvědi HARIBO v životní velikosti. Pořád přemýšlíte, kam s dětmi vyrazit tento víkend za zábavou? Centrum Šikland si pro vás připravilo nabídku, kterou si užijí všichni rodinní příslušníci!


Přemýšlíte o rodinném výletu na víkend, ale už vám došly nápady? Rádi byste také pro jednou vyrazili někam za trochu dospělejšími zážitky? Komplex zábavních areálů s největší nabídkou služeb Šikland pro vás připravil řešení. Přijeďte již tento víkend, 18. – 19. srpna, vždy od 10:00 – 18:00, ochutnat všechny chutě světa v rámci festivalu Gastrofest. Zúčastněte se gastroworshopů se známými osobnostmi nebo si zarelaxujte při pozorování akčního divadla, ohňové show či vystoupení živé hudby. O děti se bát nemusíte, užijí si spoustu zábavy v komplexním dětském areálu, kde na ně bude čekat plno pestrobarevných atrakcí, aquapark, zoopark, jízda vláčkem, dětská kuchařská školička a když budou mít štěstí, dostanou od zlatého medvěda HARIBO i nějaký tu dobrotu. Tak na co ještě čekáte?

Mapa

Další akce v okolí

Svrateckou hornatinou k rozhledně H…

20.04.2019 - 20.04.2019
Rozhledna Horní Les

Hvězdicový výstup k rozhledně Horní les u Rovečného. Každý účastník získá pamětní list a razítko s motivem rozhledny,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete