Statistika našeho portálu

  • 94 551 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Vsetínské pivní slavnosti

17.05.2012 - 18.05.2012 Vsetín

Ačkoliv si oblast malebné jižní Moravy spojujeme spíše s vinnou révou a vínem, potěší nás i akce oslavující spíše zlatavý pivní mok a s ním spojené radosti a zábavu. Ve Vsetíně se v posledních letech ujala příjemná tradice "Vsetínských pivních slavností", které jsou zárukou dobré zábavy, kvalitního piva a řízné muziky.Na co se můžete těšitBěhem dvoudenního programu se návštěvníci mohou těšit na…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zimní stadion VHK Vsetín
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Vsetín
Obec
Vsetín

Fotogalerie k článku

Ačkoliv si oblast malebné jižní Moravy spojujeme spíše s vinnou révou a vínem, potěší nás i akce oslavující spíše zlatavý pivní mok a s ním spojené radosti a zábavu. Ve Vsetíně se v posledních letech ujala příjemná tradice "Vsetínských pivních slavností", které jsou zárukou dobré zábavy, kvalitního piva a řízné muziky.

Na co se můžete těšit

Během dvoudenního programu se návštěvníci mohou těšit na představení několika desítek různých značek piva, počínaje klasickými "desítkami" až po pivní speciály z produkce velkých pivovarů, minipivovarů a regionálních pivovarů (za všechny např.: Klášter, Novopacké pivo, Lobkowicz, Černá Hora, Bernard, Svijany či Zlatý Havran). Všechny dosavadní ročníky hostil zimní stadion Na Lapači, který byl v historii svědkem nejedné slavnostní události, a proto sem festivalového dění svým způsobem patří.

K pivu Vám zde naservírují i pochoutky z grilu, kotlíkový kančí guláš či pivní speciality. Večerní program festivalu pak opepří i známé rockové a popové kapely, které vytvoří tu pravou festivalovou náladu. Příjemný pocit z návštěvy festivalového dění pak u Vás může prohloubit i skutečnost, že výtěžek z této akce bude použit na sportovní činnost místního klubu. Takže sportu zdar a na zdraví!

 

 

 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 28. listopad

Dnes má svátek René

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete