Statistika našeho portálu

  • 98 485 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Vy a adidas – společně k maratonskému úspěchu

12.05.2013 Praha

Běhání a adidas patří neodmyslitelně k sobě. Slavná sportovní značka proto v roli partnera pražského Maratonského víkendu nabízí zájemcům spoustu příležitostí, jak se seznámit s nejnovějšími běžeckými technologiemi a získat zajímavé výhody. V neděli se přibližně 9 000 běžců z celého světa postaví na start Volkswagen Maratonu Praha. V jejich řadách se objeví i zástupci adidas týmu, legenda českého…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Běhání a adidas patří neodmyslitelně k sobě. Slavná sportovní značka proto v roli partnera pražského Maratonského víkendu nabízí zájemcům spoustu příležitostí, jak se seznámit s nejnovějšími běžeckými technologiemi a získat zajímavé výhody.

 

V neděli se přibližně 9 000 běžců z celého světa postaví na start Volkswagen Maratonu Praha. V jejich řadách se objeví i zástupci adidas týmu, legenda českého badmintonu Petr Koukal a horolezec Libor Uher, jenž jako druhý Čech v historii dosáhl vrcholu K2.

 Závod startuje ve 12 hodin na Staroměstském náměstí a vede historickým centrem Prahy 1 a městskými částmi Prahy 2, 4, 5, 7 a 8. Zlatým hřebem na trati je běh přes starodávný Karlův most. Ti, kterým by se maratonská trať zdála příliš dlouhá, si ji mohou rozdělit na čtyři úseky a přihlásit se s kolegy či kamarády do štafety. Další možností je Volkswagen Rodinný Minimaraton, jehož trať měří jednu desetinu celkové vzdálenosti, tedy 4,2 kilometru.

 

Účastníci budou moci navštívit testovací centrum adidas Boost, které se bude nacházet ve speciálním stánku v podobě velké krabice od běžeckých bot adidas Boost. V testovacím centru budou moci využít FootScan®, poradenství při výběru běžeckých bot a otestovat si revoluční novinku adidas Energy Boost. Součástí instalace adidas bude i prodejní stan. Obojí se bude nacházet na Václavském náměstí, které bude vyhrazené pro technické zázemí pro účastníky maratonu. Každý z běžců dostane zajímavou slevu do všech značkových obchodů adidas a svůj výsledný čas ze závodu si bude moci nechat vyrýt na speciální náramek miTime, který dostane jako součást startovacího setu.

Další akce v okolí

Florbalová Livesport Superliga - Pr…

10.10.2022 - 10.10.2022
Kovanecká 27, 190 00…

Klokani se představí před televizními kamerami proti Vítkovicím.

Festival Den architektury 2022

30.09.2022 - 06.10.2022
Praha

Architektonické skvosty i zapomenuté stavby, domy, které znovu ožily díky rekonstrukcím, dílo Josipa Plečnika i jeho…

For Toys - Praha

06.10.2022 - 09.10.2022
PVA Výstaviště Letňany

Srdečně vás zveme na podzimní veletrh pro děti.

Parov Stelar: Venom Tour 2022 - Pra…

07.10.2022 - 07.10.2022
Sportovní hala Fortuna

Parov Stelar představí v Praze zbrusu novou show.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 6. říjen

Dnes má svátek Hanuš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete