Statistika našeho portálu

  • 88 521 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Vysmáté léto v Kadani

29.06.2019 Kadaň

Několikátým rokem si přátelé dobré hudby a kvalitní divadelní produkce dávají dostaveníčko v královském městě Kadani, kde se odehrává v průběhu léta multikulturní festival "Vysmáté léto".

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Několikátým rokem si přátelé dobré hudby a kvalitní divadelní produkce dávají dostaveníčko v královském městě Kadani, kde se odehrává v průběhu června multikulturní festival "Vysmáté léto". Organizátoři servírují návštěvníkům poctivou dávku tvrdé rockové hudby i to nejlepší z domácí popové produkce.

Multikulturní festival v královském městě

Několik divadelních představení pak potěšilo vyznavače mluveného slova. Zkrátka, pokud počasí dovolí, můžete zde strávit víkend plný rozmanitých kulturních zážitků. Svým vystoupením poctily Vysmáté léto v minulosti i kapely Kabát, Nightwork či Horkýže Slíže. Tradičně nechybí ani zástupce některé ze zahraničních rockových kapel (v minulých ročnících např.: Illectronic Rock z Německa).

Festival je vhodný i pro celé rodiny s dětmi. Ti nejmenší se mohou během koncertních vystoupení zabavit v dětském koutku, který má otevřeno až do 19. hodin. Majitele domácích mazlíčků upozorňujeme na skutečnost, že zvířata do areálu festivalu nemají přístup. Návštěvníky přijíždějící ze vzdálenějších oblastí jistě potěší informace, že za hlavní scénou je během festivalu zbudováno bezplatné stanové městečko. 

Vysmáté léto 2019

Podrobný bohatý program

Vstupenky

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Offroadsafari - Doupovskem: opuštěn…

11.08.2019 - 11.08.2019
Kadaň

Dech beroucí kaňon Ohře, kryty ŘOP, zaniklé obce, Vintířovské lapidárium, daleké výhledy. Nasajte s námi atmosféru…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

úterý 25. červen

Dnes má svátek Ivan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete