Statistika našeho portálu

  • 87 697 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 161 Míst a památek

Výstava Dvanáct měsíců trochu jinak - Galerie Vaňkovka Brno

04.06.2012 - 17.06.2012 Galerie Vaňkovka, Ve Vaňkovce 1, Brno

Výstava "12 Měsíců trochu jinak" vznikla u příležitosti vydání kalendáře KAPKA ŠTĚSTÍ 2013, který bude v Galerii Vaňkovka také slavnostně pokřtěn.Od 4. do 17. června uvidíte ve Vaňkovce 12 velkoprůměrových věnců, symbolizujících jednotlivé měsíce v roce, jejichž autorem je několikanásobný Mistr České republiky ve floristice Jaromír Kokeš. Květinové instalace doplní svatební…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Galerie Vaňkovka, Ve Vaňkovce 1, Brno
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

Výstava "12 Měsíců trochu jinak" vznikla u příležitosti vydání kalendáře KAPKA ŠTĚSTÍ 2013, který bude v Galerii Vaňkovka také slavnostně pokřtěn.

Od 4. do 17. června uvidíte ve Vaňkovce 12 velkoprůměrových věnců,

symbolizujících jednotlivé měsíce v roce, jejichž autorem je několikanásobný Mistr České republiky ve floristice Jaromír Kokeš. Květinové instalace doplní svatební šaty módního návrháře Miroslava Michaela Knota. Svatební šaty z jeho dílny se umístily v soutěži o svatební šaty roku 2010 v TOP 5. K vidění budou také fotografie z plánovaného kalendáře KAPKA ŠTĚSTÍ 2013, který vzniká ve spolupráci s Nadačním fondem Kapka naděje.

Kalendář bude ve Vaňkovce slavnostně pokřtěn v pátek 8. června v 17.00. Kmotrou se stane prezidentka Nadačního fondu Kapka Naděje, paní Vendula Svobodová. V tento den od 15.30 uvidíte také floristickou show v podání předních českých floristů. U vázání malých uměleckých děl uvidíte Lucii Kulmanovou - účastnici tuzemských a zahraničních soutěží, Jaromíra Kokeše - několikanásobného Mistra ČR a jediného reprezentanta na Mistrovství Evropy Profesionálů ve Floristice – EUROPA CUP 2011 Havířov a Ondřeje Čerňáka – dvojnásobného juniorského Mistra ČR ve floristice.

Kalendář KAPKA ŠTĚSTÍ 2013 zachycuje šťastné nevěsty, které doufají v tu svou pomyslnou "kapku štěstí". Část výtěžku z prodeje kalendáře bude věnována Nadačnímu fondu Kapka naděje. Tyto finanční prostředky budou použity na Psychosociální projekt Nadačního fondu Kapka naděje.

Tvůrci kalendáře: Jaromír Kokeš, Miroslav Michael Knot, Lenka Solničková, Tomáš Pelikán, Ing. Jiří Rašner, MgA. Tereza Mikotová, Tomáš Motal a Ing. Ondřej Štěpánek.

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Den dětí - Vila Löw-Beer Brno

25.05.2019 - 25.05.2019
Vila Löw-Beer

Poslední květnovou sobotu bude areál vily Löw-Beer patřit dětem!

ZUŠ Open 2019 - Brno

31.05.2019 - 31.05.2019
Brno

3. ročník celostátního setkání základních uměleckých škol ve veřejném prostoru

Dětský den u salesiánů 2019 - Brno

02.06.2019 - 02.06.2019
Salesiánské středisko…

Oslava dne dětí ve stylu různých povolání a řemesel: desítky disciplín, her a soutěží, tombola a zábavné atrakce pro…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Tip na dovolenou v autokempu

Pokud patříte mezi ty, kteří už nyní dopředu plánují svou letní dovolenou, zkuste se nechat inspirovat rozkošnou dovolenou na Rozkoši v autokempu Rozkoš.

Více na stránce Rozkošná dovolená na Rozkoši.

Kategorie

úterý 21. květen

Dnes má svátek Monika

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete