Statistika našeho portálu

  • 96 465 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Nenapsané příběhy - moderní umění v unikátních prostorách staré sklárny

01.08.2020 - 30.08.2020 Nezamyslice

V industriálních prostorách sklárny Tasice Michaela Bartoňová vystavuje akryly, jemné akvarely dokreslené směšnými nebo absurdními postavami, které rozpitým skvrnám dodávají příběhy. Ty si ovšem musí divák sám domyslet...

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Sklárna Huť Jakub Tasice
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Prostějov
Obec
Nezamyslice

NENAPSANÉ PŘÍBĚHY - to je název výstavy, na které výtvarnice Michaela Bartoňová (www.michaelabartonova.cz) představí své akryly, akvarely, loutky a objekty i digitální umění.

V industriálních prostorách sklárny Tasice bude Michaela Bartoňová vystavovat akryly, jemné akvarely dokreslené směšnými nebo absurdními postavami, které rozpitým skvrnám dodávají příběhy. Ty si ovšem musí divák sám domyslet...

Téma mnohých obrazů jsou stromy o nichž autorka vytvořila divadelní představení Jak spolu stromy mluví.  Na stejné téma bude během výstavy uspořádaná přednáška pro děti od 3 let pod ohromným kaštanem uprostřed sklárny.

Digitální umění a objekty, loutky, které budou rozmístěné v objektech sklárny  také navazují na autorčinu divadelní práci, protože na scéně živě maluje na iPadu a vznikají stále nové a nové pomíjivé obrazy. Některé zachycené budou k vidění na výstavě.

Vernisáž výstavy proběhne v sobotu 1.8.2020 ve 13:00.

Workshop Jak spolu stromy mluví - autorčina živá malba s příběhem o stromech pro rodiče a děti se uskuteční 1.8., 15.8. a 30.8. vždy v 15:00.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 30. listopad

Dnes má svátek Ondřej

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete