Statistika našeho portálu

  • 94 431 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Z Limy na rovník

13.02.2013 Pelhřimov

Nenechte si ujít ve středu 13. února od 17.00 hodin v hudebním oddělení pelhřimovské knihovny cestopisnou přednášku Z Limy na rovník.Cestovatel Bob Stupka vás zavede do Ekvádoru a severního Peru, do oblastí mimořádně zajímavých a pestrých, které zatím nepatří mezi nejvyhledávanější turistické cíle Jižní Ameriky. Ale kdo je jednou navštíví, nezapomene na majestátní Huascarán v srdci Bílých…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Knihovna Pelhřimov
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Pelhřimov
Obec
Pelhřimov

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít ve středu 13. února od 17.00 hodin v hudebním oddělení pelhřimovské knihovny cestopisnou přednášku Z Limy na rovník.

Cestovatel Bob Stupka vás zavede do Ekvádoru a severního Peru, do oblastí mimořádně zajímavých a pestrých, které zatím nepatří mezi nejvyhledávanější turistické cíle Jižní Ameriky. Ale kdo je jednou navštíví, nezapomene na majestátní Huascarán v srdci Bílých Kordiller, na výpravu do nedotčeného deštného pralesa, na květ živoucí fosilie Puya Raimondi známé jako "královna And", na koupání v termálech pod činnou sopkou, na atmosféru míst, kudy kráčel Pizarro, ale i vůbec nejstarší záhadné peruánské civilizace.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 27. říjen

Dnes má svátek Šarlota / Zoe

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete