Statistika našeho portálu

  • 96 243 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Žabí běh - Jindřichův Hradec

23.03.2013 Jindřichův Hradec

Nenechte si ujít ŽABÍ BĚH 2013!23.3.2013 od 10:00Občanské sdružení Hamerský potok a Sdružení orientačních sportů Jindřichův Hradec si vás dovolují pozvat na 4. ročník jarního "Žabího běhu" na odhadnutý čas – tentokráte také s prvky orientačního běhu. V rámci již tradičního jarního rozhýbání těla na svatého Řehoře, kdy čáp letí přes moře a žába hubu otevře, chceme nejenom děti seznámit s…

Adresa a kontaktní informace

Nenechte si ujít ŽABÍ BĚH 2013!
23.3.2013 od 10:00

Občanské sdružení Hamerský potok a Sdružení orientačních sportů Jindřichův Hradec si vás dovolují pozvat na 4. ročník jarního "Žabího běhu" na odhadnutý čas – tentokráte také s prvky orientačního běhu. V rámci již tradičního jarního rozhýbání těla na svatého Řehoře, kdy čáp letí přes moře a žába hubu otevře, chceme nejenom děti seznámit s problematikou migrování žab a jiných obojživelníků ze zimovišť k vodě. Povídání a žabí hry připraví lektorky programů environmentální výchovy.

Přijďte v sobotu 23. března 2013 mezi 10 a 10.45 do restaurace "PILOT CLUB" na jindřichohradecké letiště a můžete si vybrat 2 km či 7km dlouhou trať.

Nevyhrává ten nejrychlejší, ale ten, kdo dokáže správně načasovat přesun během, chůzí či skoky a překoná všechny nástrahy stejně jako žáby. Účast v maskách žab vítána. Na trati není dovoleno mít hodinky nebo jiné zařízení měřící čas. START závodu je v 11 hodin.

Startovné

je 30 Kč. Časový limit pro zdolání tratě je 60 minut. Na trati není dovoleno mít hodinky či jiné zařízení měřící čas. Po doběhu do cíle čeká všechny účastníky běhu v restauraci čaj a sušenka, kdo bude mít velký hlad může si zakoupit též polévku. Tři nejlepší závodníci v každé kategorii obdrží diplom a drobné věcné ceny.

Účast v maskách a převlekách s žabí tématikou vítána.

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 18. říjen

Dnes má svátek Lukáš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete