Statistika našeho portálu

  • 87 123 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Začátek školního roku a chutě podzimu v Metropoli Zličín - Praha

01.09.2018 - 02.09.2018 Praha

První zářijový víkend se v Metropoli Zličín ponese v duchu začátku nového školního roku. Pro školáky 2. až 5. tříd bude připraveno 1000 "startovacích balíčků" obsahujících sešity, modelínou a skicákem, které jim zpříjemní návrat do školy. Na své si přijdou i milovníci gastronomie. V sobotu 15. září se na ploše Central Plazzy odehraje program, během kterého si návštěvníci budou moci namíchat…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

První zářijový víkend se v Metropoli Zličín ponese v duchu začátku nového školního roku. Pro školáky 2. až 5. tříd bude připraveno 1000 "startovacích balíčků" obsahujících sešity, modelínou a skicákem, které jim zpříjemní návrat do školy. Na své si přijdou i milovníci gastronomie. V sobotu 15. září se na ploše Central Plazzy odehraje program, během kterého si návštěvníci budou moci namíchat vlastní smoothie, ozdobit cupcake nebo připít italským proseccem. Členové věrnostního programu obdrží atraktivní dárky v celkové hodnotě 100 tisíc Kč. Food festival je organizován při příležitosti slavnostního otevření nově zrekonstruovaného food courtu Metropole Zličín.

Začátek září ve znamení návratu do školních lavic
Metropole Zličín chystá pro členy věrnostního programu "startovací balíčky", které malým školákům z 2. – 5. tříd usnadní návrat do školních lavic. Ve dnech 1. a 2. září mezi 13. a 18. hodinou budou hostesky na čtyřech stanovištích rozdávat dětem 1 000 dárkových tašek se školními potřebami, stačí se prokázat členstvím ve věrnostním programu (staženou aplikací s čárovým kódem).


Chutě podzimu v Metropoli Zličín v půli září
Kromě školních dárků připraví Metropole Zličín pro své návštěvníky i překvapení v podobě zrekonstruovaného Foodcourtu. V sobotu 15. září od 14 do 18 hodin čeká na návštěvníky centra bohatý program. Ve spolupráci s Fruitissimem se naučí připravovat ovocná smoothies nebo šťávy a vyzkouší nové kombinace chutí inspirované podzimem. Pro děti bude nachystaný sladký animační program, během kterého si budou moci nazdobit cupcakes od Sweetdots. Příchozí se mohou těšit také na kvalitní italské prosecco z Prosekárny a na dárky v celkové hodnotě 100 000 Kč, které budou rozdávány během celého programu.


Program Metropole chutí 15. září od 14:00 do 18:00
Namíchejte si svou porcí zdraví – Fruitissimo
Oslaďte si sobotní odpoledne – Sweetdots
Připíjíme na podzim po italsku – Prosekárna
Dárkobraní


Metropole chutí ve food courtu Metropole Zličín
Od druhé půle srpna probíhá v Metropoli Zličín celková rekonstrukce oblasti pro sezení ve food courtu obchodního centra. Poté, co dojde k výměně nášlapné části podlahy a instalaci nových svítidel do konce srpna, bude následně vyměněn i sedací nábytek včetně stolů, dětský hrací koutek a doplněna zeleň a další prvky. Rekonstrukce přispěje k výrazně komfortnějšímu prostředí pro zákazníky a měla by být ukončena do 15. září, kdy proběhne slavnostní otevření renovovaných prostor. Projekt je dílem studia ERC, které navrhlo nový design s důrazem na architektonickou vyváženost moderního pojetí a praktičnosti.

Další akce v okolí

Matějská pouť 2019 - Praha

23.02.2019 - 22.04.2019
areál Výstaviště Praha

Snad každý z nás si vzpomíná na pocit opojné radosti, který jej v dětském věku přepadl při první návštěvě poutě a…

Malý princ - Praha

24.02.2019 - 28.04.2019
RockOpera Praha

S rockovou operou Malý princ RockOpera Praha pokračuje ve své tradici autorských adaptací děl klasické literatury.…

LEPORELO, interaktivní výstava pro …

30.03.2019 - 30.06.2019
Praha

V Galerii Malostranské besedy byla zahájena interaktivní výstava LEPORELO, která je určena dětem a jejich fantazii.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Pozor, právě probíhá soutěž, ve které můžete vyhrát nejnovější album Tomáše Kluse - SpOlu.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pondělí 22. duben

Dnes má svátek Evženie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete