Statistika našeho portálu

  • 93 829 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 185 Míst a památek

Zahájení sezóny na Cyklostezce Bečva

23.04.2016 Vsetín

Zahájení cyklistické sezóny na Cyklostezce Bečva se uskuteční v sobotu 23. dubna. Tradičně se bude vyjíždět ze Vsetína a Velkých Karlovic, odkud všichni cyklisté zamíří do Halenkova. Ve stejný termín jako u nás se uskuteční zahájení sezóny také na dalších úsecích Cyklostezky Bečva.Účastníci cykloakce se mohou od 9 hodin registrovat na Vsetíně u splavu na Ohradě nebo ve Velkých Karlovicích v…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Zahájení cyklistické sezóny na Cyklostezce Bečva se uskuteční v sobotu 23. dubna. Tradičně se bude vyjíždět ze Vsetína a Velkých Karlovic, odkud všichni cyklisté zamíří do Halenkova. Ve stejný termín jako u nás se uskuteční zahájení sezóny také na dalších úsecích Cyklostezky Bečva.

Účastníci cykloakce se mohou od 9 hodin registrovat na Vsetíně u splavu na Ohradě nebo ve Velkých Karlovicích v informačním centru Karlovského muzea. "Na startu každý účastník dostane účastnickou kartu, která je v cíli slosovatelná v tombole, drobný upomínkový předmět a také malé občerstvení na cestu. Hromadný start je pak naplánovaný na deset hodin," upřesnila místostarostka Vsetína Simona Hlaváčová.  

Cíl obou tras je v Halenkově ve sportovně zábavním areálu u fotbalového hřiště, kde budou připraveny aktivity pro děti s Policií ČR, BESIPem, Alcedem, s možností zapůjčit si koloběžku nebo s opékáním špekáčků (nezapomeňte vzít s sebou). Od 12.30 hodin proběhne losování tomboly, ve které na účastníky čekají hodnotné ceny, které věnovali partneři sportovního dne. Mediálním partnerem je Rádio Čas.   

Další související akcí s cykloturistikou bude největší cyklistický festival v Česku, Polsku a na Slovensku nazvaný 3NBfest, který se uskuteční od 13. do 15. května v údolí Vsetínské Bečvy.  


Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Spolektiv koncert: Hudební altány -…

09.08.2020 - 09.08.2020
Hudební altán

Obnovený hudební altán z let 1884–1973 v městském parku v Rožnově pod Radhoštěm je nově otevřen roku 2009. V altánku…

Hlasy - Rožnov pod Radhoštěm

29.08.2020 - 29.08.2020
VMP - amfiteátr Na…

4. ročník mezinárodního hudebního festivalu lidského hlasu představí hudebníky nejrůznějších žánrů, které spojuje…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 6. srpen

Dnes má svátek Oldříška

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete