Statistika našeho portálu

  • 94 941 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Zámek Plumlov

02.04.2016 Plumlov

ZÁMEK PLUMLOV připravuje oficiální ZAHÁJENÍ NOVÉ SEZONY a návštěvníkům otevře opět své brány. Dne 2.4. v 15 hodin zde proběhne ve spolupráci  s OblastníM spolKEM ČČK Prostějov charitativní akce, jejíž záměrem je podpora návštěvnosti významné historické památky zámku Plumlov a podpora aktivit Českého červeného kříže Prostějov – asistence a domácí péče u seniorů a kurzy a divadélka o první pomoci.…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Plumlov
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Prostějov
Obec
Plumlov

Fotogalerie k článku

ZÁMEK PLUMLOV připravuje oficiální ZAHÁJENÍ NOVÉ SEZONY a návštěvníkům otevře opět své brány. Dne 2.4. v 15 hodin zde proběhne ve spolupráci  s OblastníM spolKEM ČČK Prostějov charitativní akce, jejíž záměrem je podpora návštěvnosti významné historické památky zámku Plumlov a podpora aktivit Českého červeného kříže Prostějov – asistence a domácí péče u seniorů a kurzy a divadélka o první pomoci. Program se ponese tentokrát v duchu dálného východu a je jistě na co se těšit. Návštěvníci si tak budou moci mimo jiné poslechnout zpěv japonské umělkyně a sopranistky NAO HIGANO, shlédnout ukázku tai-chi , ochutnat rýžové pivo z Minipivovaru Kosíř, či ochutnat čaje a asijské speciality. Součástní programu bude také prodejní výstava čajové a užitkové keramiky KARLA ŽÍLY, workshop – ukázka malování na hedvábí Mgr. JITKY JARMAROVÉ ,či možnost zakoupit si kaligrafické nápisy, originální bižuterii a další . I letos zde budou  také k videní v obměněné podobě obrazy Reona Argondiana, s umělcovou osobní účastí.  Záštitu nad touto akcí převzala senátorka za Olomoucký kraj, Božena Sekaninová.

Přijďte si tedy s námi užít odpočinkové odpoledne a podpořit tuto nevšední akci svou účastí. Za pořadatele srdečně zvou Ing. Lenka Černochová - ČČK Prostějov, Ing. Edita Lachmanová a Zámek Plumlov.

Informace zobrazíte také kliknutím na obrázek.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 4. březen

Dnes má svátek Stela

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete