Statistika našeho portálu

  • 96 087 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Závod Míru - Bruntál

25.05.2013 Bruntál

S blížícím se termínem letošního Závodu Míru dochází ke zpřesňování některých informací. Do Bruntálu je naplánován dojezd I. etapy, a to (oproti původnímu plánu) na sobotu 25. května odpoledne. V průběhu dne se dá v souvislosti se závodem očekávat omezení dopravy a parkování ve vybraných ulicích a v centru města, a to od 10.00 do 17.00 hodin. Předpokládané omezení se bude týkat mj. podélného…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Bruntál,
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Bruntál
Obec
Bruntál

Fotogalerie k článku

S blížícím se termínem letošního Závodu Míru dochází ke zpřesňování některých informací. Do Bruntálu je naplánován dojezd I. etapy, a to (oproti původnímu plánu) na sobotu 25. května odpoledne.
 
V průběhu dne se dá v souvislosti se závodem očekávat omezení dopravy a parkování ve vybraných ulicích a v centru města, a to od 10.00 do 17.00 hodin. Předpokládané omezení se bude týkat mj. podélného parkování v komunikaci v ulicích Uhlířské a Vančurově.
 
Trasa závodu v Bruntále bude následující: ulice Staroměstská – Rýmařovská – Zeyerova – Uhlířská – Vančurova – Pod Lipami – Moravskoslezský Kočov (před fotbalovým hřištěm odbočka doleva na silnici I/45 – a dále zpět do Bruntálu) – Olomoucká – Dr. E. Beneše (okolo Kauflandu, podél rybníka) – Květná – Lomená (odbočka z Květné doprava na most, jednosměrkou) – Na Nábřeží – Krnovská – Polní – Zahradní – zpět na Nádražní – Revoluční (směrem do centra města) – Zámecké náměstí – Dr. E. Beneše (u obchodního domu Rex budou odstraněny zátarasy) – Okružní – u divadla odbočka směrem do centra města – Partyzánská – cíl (v prostoru před budovou Policie ČR).
 
První etapa povede z Jeseníku do Bruntálu, bude míst úhrnnou délku 112 kilometrů a celkové převýšení 1900 metrů. Událost bude významná nejen pokud jde o věhlas závodu, ale také o jeho účastníky. Do Bruntálu se sjedou špičkoví závodníci z tuzemska a také z Belgie, Nizozemí, Lucemburska, Slovinska, Dánska, Rakouska, Slovenska, Lotyšska, Polska, Německa, USA či Běloruska.
 
Letošní ročník bude pro Závod Míru milníkem. Dochází totiž k jeho obnově poté, co se od roku 2007 nekonal. Organizace se zhostila TTV Sport Group o.s., na přípravě podmínek dojezdu první etapy se podílí město Bruntál.
 
Další informace jsou dostupné zde.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 21. září

Dnes má svátek Matouš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete