Statistika našeho portálu

  • 88 556 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Zažít Hradiště jinak aneb Sousedská slavnost 2018

15.09.2018 Mnichovo Hradiště

Milí Hradišťáci, sousedé a návštěvníci města. Jak jste již určitě zaznamenali, můžete si v sobotu 15. září 2018 opět po roce přijít užít další ročník sousedské slavnosti "Zažít Hradiště jinak". Děj v pořadí již čtvrté "sousedské" se bude odehrávat od 10 do 22 hodin v kompletně uzavřeném centru města – na Masarykově náměstí, v ulici Víta Nejedlého, a to až po Komerční banku,…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Milí Hradišťáci, sousedé a návštěvníci města. Jak jste již určitě zaznamenali, můžete si v sobotu 15. září 2018 opět po roce přijít užít další ročník sousedské slavnosti "Zažít Hradiště jinak". Děj v pořadí již čtvrté "sousedské" se bude odehrávat od 10 do 22 hodin v kompletně uzavřeném centru města – na Masarykově náměstí, v ulici Víta Nejedlého, a to až po Komerční banku, dále v ulici Turnovské až ke křižovatce u Knihkupectví paní Otáhalové, v Palackého
ulici od Hotelu U Hroznu až k ulici 1. máje. Hlavní pódium bude opět před kostelem sv. Jakuba. Snažili jsme se i letos program naplánovat tak, abyste odcházeli ze sobotního dne potěšení, obohacení a s dobrou náladou. Proto jsme prostor konání celé akce opět rozšířili a pevně věříme, že se všechny zúčastněné organizace, spolky, dobrovolníci a organizátoři postarají o pohodové sousedské setkání. To bude již tradičně doprovázeno hudebními vystoupeními místních hudebních skupin a kapel, dále bude například předána cena v rámci městem vyhlášené soutěže "Lovci stromů", představí se vám klub brazilského bojového a tanečního umění Capoeira a večer tentokrát zakončí hudební skupina ADAPTACE. /změna programu vyhrazena/. Pro děti je nachystáno velké množství aktivit včetně recyklačního program Tonda Obal.

Tuto sobotu budeme mít opět exkluzivní možnost navštívit radniční věž a to každou půlhodinu od 9:00 do 17:00 a také věž kostela sv. Jakuba v časech 9:00, 11:00, 14:00 a 16:00 hodin.

Proto neváhejte a v sobotu 15. září doražte do Mnichova Hradiště!

Mapa

Další akce v okolí

Filmfest: Bienále v Benátkách - Ben…

28.06.2019 - 30.06.2019
Benátky nad Jizerou

Benátské bienále je víkendový permakulturní festival pro všechny věkové kategorie, pestrá melange hudebních,…

Unique Festival Open Air - Mladá Bo…

29.06.2019 - 29.06.2019
Kemp Bílý Kámen

Další z ročníků Unique Festivalu proběhne v Doksech u Máchova jezera. Na programu Ricky West, Matamar a další.

Klášterské Pivobraní 2019 - Klášter…

29.06.2019 - 29.06.2019
Pivovar Klášter…

Oblíbené pivní slavnosti se odehrají i v letošním roce! V unikátním prostředí pivovaru se odehraje tradiční akce s…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

středa 26. červen

Dnes má svátek Adriana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete