Statistika našeho portálu

  • 95 235 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod

13.03.2013 - 24.05.2013 Havlíčkův Brod

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu "Jaký byl dr. Jiří Veselý aneb Zmizelý Havlíčkův Brod", která se uskuteční od 13. března 2013 do 24. května 2013 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě.V květnu letošního roku uplyne 100 let od narození dr. Jiřího Veselého. K tomuto jubileu se Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod rozhodlo uspořádat výstavu s názvem " Jaký byl dr. Jiří Veselý aneb…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Havlíčkův Brod
Obec
Havlíčkův Brod

Fotogalerie k článku

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu "Jaký byl dr. Jiří Veselý aneb Zmizelý Havlíčkův Brod", která se uskuteční od 13. března 2013 do 24. května 2013 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě.

V květnu letošního roku uplyne 100 let od narození dr. Jiřího Veselého. K tomuto jubileu se Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod rozhodlo uspořádat výstavu s názvem " Jaký byl dr. Jiří Veselý aneb Zmizelý Havlíčkův Brod", jež bude zahájena ve středu 13. března 2013 v 17 hodin v Havlíčkově domě.
Na třech předchozích výstavách se Jiří Veselý představil jako malíř zmizelých zákoutí starého Brodu. Tato výstava ho chce představit ze širšího pohledu, neboť byl nejen malířem, ale též hudebníkem, fotografem, spisovatelem, cestovatelem. Ať však dělal cokoli, ve středu jeho zájmů bylo vždy jeho rodné město a dění v něm. Proto se tato expozice snaží přiblížit dr. Jiřího Veselého jako osobnost nedílně spjatou s životem Havlíčkova Brodu.

Výstava bude otevřena

denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).

Vernisáž výstavy ve středu 13. března 2013 od 17 hodin.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 16. květen

Dnes má svátek Přemysl

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete