Statistika našeho portálu

  • 96 101 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Zora Kostková – Procházková: ZMÝLENÁ PLATÍ

23.01.2013 Prachatice

Veselá komedie o dvou dějstvích a… mnoha zmýlených.V této komedii, plné slovních hříček, lakonických poznámek, úsměvných dialogů, se můžeme bavit situacemi téměř detektivními. Kdo je kdo? Kdo chce co a po kom to chce? Kdo nebo co je v kufru? Do malého domku na samotě u lesa kdesi nad Karlovými Vary, kde žije čerstvě rozvedená výtvarnice Lena, vtrhnou tři lidé a nikdo z nich nemá chuť hned…

Adresa a kontaktní informace

Veselá komedie o dvou dějstvích a… mnoha zmýlených.V této komedii, plné slovních hříček, lakonických poznámek, úsměvných dialogů, se můžeme bavit situacemi téměř detektivními. Kdo je kdo? Kdo chce co a po kom to chce? Kdo nebo co je v kufru?

Do malého domku na samotě u lesa kdesi nad Karlovými Vary, kde žije čerstvě rozvedená výtvarnice Lena, vtrhnou tři lidé a nikdo z nich nemá chuť hned prozradit majitelce, proč tu jsou a jak se věci mají. Francouzská filmová hvězda českého původu Nel Vevér, její doprovod, krásný, mladý muž, asi "gigolo” metrosexuál Eda a podivný pan Evžen. A všem jim zamotají hlavu různá nedorozumění, lži, směšné a absurdní zmýlené.
Režie: Robert Bellan Obsazení: Milena Steinmasslová, Dana Homolová, Ivan Vyskočil, Otto Kallus.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 24. září

Dnes má svátek Jaromír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete